| THC26 a întrebat:

Cel mai jenant moment din viata voastra! Funda celui mai amuzant!

2 răspunsuri:
| Kiky2 a răspuns:

Eu cand am avut 4 ani mi-am facut dadaca sa plece am facut-o in toate halurile mai intai cand imi pregatea macarea i-am aruncat-o in fata si cand imi schimba pantaloni i-am facut pipi pe fata tonguetonguetongue:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 5 anisori am iesit frumos din casa, in perdea si in chiloti, dandu'ma mireasa... zi si tu ceva ca sa rimeze cu chiloti laughing).

Deci asta a fost, am vrut sa ma duc la gradinita in mireasa si cum nu gaseam o rochie... perdeaua era la indemana laughing. Si cu greu a reusit dadaca mea sa ma opreasca rolling on the floor).
Iar la ce scandal am facut eu in bloc, o vecina a chemat politia laughing.

xoxo, didi