| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor care au fost cele mai jenante momente din perioada voastra a lunii povestiti happy daca vreti v-o spun si eu pe a mea big grin

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi spune o tu pe a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ai inteles despre ce e vorba big grin e legat de fetele la menstruatie lol rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boy, daca nu iti pasa du-te in *** si nu intra sorry da esti enervant

| Ottakringer a răspuns:

Foarte interesanta ''intrebare'' ca sa zic asa. Nu vad motivul pentru care o fata si-ar amintii o zi jenanta din cauza menstruatiei? Tocmai ca vrea sa o uite ...de ce si-ar mai amintii din nou? laughing

| TelefonLg a răspuns:

Crezi ca ne pasa?