| Gabi87 a întrebat:

Voi stiti cine e Angelina Jolie? E gagica mea dar ea nu stie, am fost cu ea vreo 2 ani dar nici asta nu stie. Inca o mai iubesc, credeti ca ar trebui sa-i spun sau sa mai astept? Oare ma iubeste si ea?

16 răspunsuri:
| αηηα a răspuns:

Mai viseaza...

| Mişaaa a răspuns:

Da,trebuie să`i spui.
Da, te iubește.

| sabilopod a răspuns:

Da, te iubeste. id-ul ei e: angielovegabi87@yahu.com - sun-o!

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns:

Sa inteleg ca ai fost cu mine in fanteziile tale.
si eu aveam fantezii cu tine, barbosule, dar tu nu stiai.
hai sa ne casatorim in Vegas, a zis Brad ca accepta sa ne cunune.

| Narcis2007 a răspuns:

Te iubeste da nu stierolling on the floor

| harciog a răspuns:

Rade-ti barba, planteaza-ti par in cap, lasa-l sa creasca mare si eventual planteaza-ti sini si vagin demontabile. Lasa ca pe astea le ai de la nastere.

| in2ishen a răspuns:

Ba player el o ziso la vrazeala si tu ai crezut, apropo, so aduci si pe la mine ca vreau sa i fac un cadou(mai natural asa)

| Graphee a răspuns:

Spune-i să îmi dea şi mie un autograf!

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Stii vorba aia. daca vreau sa rad, chiar pot rade de tine.laughing:*

| DUTCH a răspuns:

Prea tarziu, deja suntem casatoriti

| player_2973 a răspuns:

Nu e nimic rau in asta poate in imaginatia ta sunteti casatoriti deja aveti un mercedes sau mai stiu eu ce.Nu o zic cu rautate dar la varsta ta ar trebuie sa te dezmeticesti putin de povestile de mic copil. Sper ca te-am ajutat.

| player_2973 a răspuns:

Nu e nimic rau in asta poate ca in imaginatia ta sunteti deja casatoriti aveti un mercedes sau mai stiu eu ce.Nu o zic cu rautate dar ar trebui sa te dezmeticesti putin din acele povesti de mic copil. Sper ca te-am ajutat.

| ozana_6012 a răspuns:

Mi se pare mie ca v-am vazut acum 2 saptmani intr-un tico pe la mine prin oras

| retardForce a răspuns:

U fail @ trolling

| andryuza a răspuns:

laughing Angelina Jolie e iubita ta atunci Brad Pitt este barbatul meulaughingii spui tu lui angelina sau ii dau un sms?