| William1000 a întrebat:

Care credeti ca este o Lara Croft mai buna? Angelina Jolie sau Alicia Vikander?

3 răspunsuri:
| OXxana a răspuns:

Angelina clar

| sierra1 a răspuns:

Acuma ce să zică lumea, între ele sunt vreo 13 ani. Si noțiunea folosită "bună" e relativă...

| aumih16 a răspuns:

Pai din moment ce! angelina jolie a scris istorie cu rolul asta! evident ca aia era mai buna! dar nu a mai vrut! na ca e o doamna acum! nu se mai considera o adolescenta sau un copil! alicia vikander! nu stiu ce sa zic spun! cred ca face o treaba buna! dar nu va fi in veci asa perfecta in rolul asta! precum angelina jolie! e ca si cum l-ai schimba pe pierce brosnan din james bond cu daniel craig! asa si cu asta!