| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU:X eu stau la bunica mea destul de mult dar problema e ca ea nu are internet iar eu ma cam plictisesc, desi imi place mult acolo, iar intrebarea mea e: stiti cumva niste jocuri, pe care le pot juca pe laptop fara a fi nevoie de internet, pentru o fata ca mine, de 14 ani, si daca stiti si de unde le pot descarca? multumesc anticipat:* fundoi+vothappy

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

Descarca-ti niste filme porno si.iti faci de treaba.

9 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Mihaidavidoglu1954
ce a intrebat ia si ce raspunzi tu
ce sa faca, cu office?
sa joace cs? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MMihai a răspuns:

Descarcă gratuit de pe net Open Office și documentația lui, ( în română și în engleză, circa 500 MB ) de pe pagini Open Office.org, cauți cu Google. Instalează softul ( circa 160 MB) și învață să lucrezi cu el. Ai nevoie și de softul Adobe Acrobat Reader sau de altul pentru citit cărți în format electronic. Și pe ăla îl iei gratuit de pe Net. Documentația softurilor din grupa Open Office, o găsești pe Internet. Open Office, este un soft similar cu Office, și poate te descurci mai bine, cu acel soft decât cu Office de la Microsoft, că ăsta are multă documentație gratuită, în română și în engleză. Oricum cu programul Writer scrii frumos la calculator. Vacanță frumoasă

| MMihai a răspuns:

Jocurile pe calculator, sunt pentru preșcolari sau eventual pentru cei de clasele 1-4.

| MMihai a răspuns:

Tu nu crezi că un om de 14 ani trebuie să aibă ocupații mai serioase, decât jocurile pe calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Clannad..."cartii"?
invataa tuu gramaticaa inaintee dee a-ii judecaa pee altiii!

| cocacola_7093 explică:

@Mihaidavidoglu1954? ce vrei sa spui? n.am inteles nimic din ce ai zis ulaughing)hee hee

| cocacola_7093 explică:

crying(( am dat funda cui nu trebuiabroken heart eu voiam de fapt sa.l raportezbroken heart(crying((