| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU:X eu stau la bunica mea destul de mult dar problema e ca ea nu are internet iar eu ma cam plictisesc, desi imi place mult acolo, iar intrebarea mea e: stiti cumva niste jocuri tari pentru o fata ca mine, de 14 ani, si daca da stiti si de unde le pot descarca? multumesc anticipat:* fundoi+votbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| SimonneBX a răspuns:

Ai putea sa iti faci un jurnal cu poezii sau desene, haine facute de tine sau ori ce. Eu am 13 ani si cand ma plictisesc invat trucuri magice (am o carte). Gateste ceva sau roaga-ti bunica sa te invete sa gatesti, o poti ajuta in bucatarie daca vreihappy. Descarca-ti de pe internet instructiuni cum sa faci bratari ale prieteniei. Eu nu ma plictisesc facand astahappy. Tot cand ma plictisesc imi fac propria revistalaughing. Lucrez de saptamani la ea si cand ma plictisesc mai fac cate un articol sau cevabig grin. Poti sa asculti muzica la mp3 sau ipod daca vrei. Sunt multe lucruri de facut, sper ca ti-am dat macar o ideehappy
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente