| anonim_4396 a întrebat:

Ma cam plictisesc. Stiti ce as putea face/juca pe laptop?

Răspuns Câştigător
| RokKzis a răspuns:

Counter-Strike 1.6
Metin2
LoL
Dota2
Mu
Kanibal
Grepolis.Ro
Fifa
Prison Breack

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Citeşte-o o carte pe laptop. Se poate şi citii nu numai juca pe laptop/computer). Sau caută un joc interesant.
Succes!

| LTAA a răspuns:

1. Raspunzi la intrebari pe TPU.
2. Joci: Fifa, GTA, Need For Speed (World gratuit), World of Tanks/Airplanes, Euro Truck Simulator 1/2, Test Drive Unlimited 1/2, Angry Birds Chrome, OGame.

| Seepty a răspuns:

Ai putea sa urmaresti niste filme de comedie sau sa te joci niste jocuri de cultura generala.

| CartoonN a răspuns:

Fa integrame sau joaca-te
http://www.brainspade.com/free-brain-games.php iti antreneaza creierul

| apokalipse96 a răspuns:

Joaca: Call of Duty Ghost sau battlefield 4.

| Sh0cK24 a răspuns:

Incearca jocurile din categoria FIFA(FIFA 7, Fifa 8.........FIFA14)in functie de cat de puternic este laptopul.