| asd000 a întrebat:

Am un Vodafone Chat 655w si atunci cand vreau sa vad ceva pe youtube imi apare ca trebuie sa instalez un program Adobe Flash Player dar atunci vreau sa il descarc zice ca nu-i "available". Ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să schimbi categoria.

| zurick a răspuns:

Ai face bine sa muti intrebarea pe o alta categorie aici nu vei obtine nici un raspuns serios

| Naяutσ a răspuns:

Nimic, intri pe laptop/ps/tableta ce-o fi, si te uiti!

| Musique a răspuns:

În primul rând, trebuie să schimbi categoria.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Adobe merge doar pe smartphone-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Why T/A?

| Dippa a răspuns:

De ce la t/a? De ce?

| asd000 explică:

Ma rog... Nimeni nu m-a lamurit. Nedumerirea mea este ca o vreme am putut sa ma uit pe youtube dar de catva timp nu mai. Si apropo, ce categorie sa schimb?

| asd000 explică (pentru Dippa):

laughinglaughing O vai... Acum am vazut laughinglaughing Am vrut sa pun la catecoria "Telefonie" si din greseala am pus pe "Trivia/Amuzante"laughinglaughing
Cum pot sa schimb categoria?