| pitikaaa a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi spuneti si mie bancuri cu rromibig grin
Cine imi spune cele mai multe are >fundita:!

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Tiganca intirzie. La sosirea ei, tiganul, nervos, o intreaba:
- Unde-ai fost, fa?
- La servici.
- Fa, te rup, pina la ora asta la servici?
- Taci, omule, c-am luat salariul si am fost la piata la cumparaturi.
- Si ce-ai cumparat, fa?
- Ete asta am cumparat, zice tiganca si ii arata o lingura de lemn.
- Auzi, fa, noi n-avem bani de-o tuica si tu cumperi mobila...

Un rrom isi conducea Mercedesul si deodata face pana de cauciuc. Se da jos din masina sa schimbe roata. Un alt rrom apare si il intreaba:
- Ce faci aici, mincati-as?
- Pai scot roata.
Atunci al doilea rrom sparge parbrizul si spune satisfacut:
- Gata, frate, eu iau casetofonul.

Un tip trecea printr-o padure. La un moment dat, vede un rrom legat cu fringhie de mijloc atirnat de o craca.
- Ce faci acolo, bai tigane?
- Nu vezi, mincati-as? M-am spinzurat!
- Pai nu asa, de git!
- Am incercat, da` ma sufoc!

Un rrom intra intr-un bar, se aseaza la o masa si striga:
- Ospatar, un rom aici.
Ospatarul:
- Te-am vazut da-te dracu... laughing)

1 răspuns: