| Cristiททa a întrebat:

Bună vreau să mă ajutați. să veniți cu ideii noi. peste 2 săptămîni be ziua prietenului meu... mi-aș dori să-i fac o surpriză plăcută și tot odată originală. Mercii anticipat!

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dă-i o găină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am venit noi vreodata cu idei vechi? Hmmmmmm... dati seama la vorbe Cristino ca ne suparam. Invita-l la film si du-l la teatru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un poster cu mine.

| ѕოiℓ a răspuns:

Dacă e real ce spui tu, schimbă categoria căci vei primii răspunsuri de+an ***.

dacă nu e real, te sfătuiesc să ii dai papucii cadou, după care iţi iei alti papucii.

| Alexandra_Elena_1998_3div a răspuns:

Cumpara-i o cutie de oua cu surprize.