| Andreeea_3222 a întrebat:

Vreau sa ii fac prietenului meu o surpriza pentru cand se intoarce din Frantsa. nu prea am ideii. imi dati voi cateva? Funda big grin!

1 răspuns:
| cosmin2sun a răspuns:

Parerea mea... Ce cred ca ai avea sigur succes. baietilor le place in general accesoriile, ceasurile etc. incearca un ceas sau un accesoriu de purtat la gat. E frumos orice dar gestul tau cred ca il va impresiona mai mult ca orice cadou. E frumos sa iubesti si sa daruiesti