| AdryC a întrebat:

Degraba este ziua verisoarei mele, implineste 15 ani si vreau sa ii fac o surpriza foarte placuta si deosebita ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| anyry a răspuns:

Deci pana in 2 milioane jumate...oho bun asa.Pai:

-COSMETICEEEE :X. Oricarei fete ii plac cosmeticele.De exemplu te interesezi in oras de produse de buna calitate.Iti dau exemplu:rimel de la l'oreal pana in 20 lei, oje de la farmec, sunt o nebunieeee pentru toate fetele, intrebi la farmacie produse pentru ten (curatare(lotiune tonica), demachiant, etc.), sunt pana in 20 si astea fiecare.Un ruj culoarea pielii adica cularea portocolaiu foarte sters, care s n se vada pe buze, un fel de balsam..Acum daca nu te descurci am alte idei:

-parfum Bvlgari (cel mai vandut parfum din lume pentru femei). Costa 250 lei laughing)) suma ta maxima dar crede-ma ca cu siguranta merita banii
SAU alte parfumuri iti zic marcabig grin & P, Channel, Guci, Armani,
-Un buchet de flori sau o cutie de ciocolata sau ar merge si un animalut de plus

-un lantisor cu initiala(numele ei litera)..Pana in 40 lei, poate si 30 lei..De argint sa fie, doar nu vrei s te trezesti cu milioane pe cap daca ar fi sa ii iei aur laughing.

-Un urss mareee de plus.Si asta e sooooper.Nu conteaza varsta aici. Poate as aiba si 20 de ani, poate chiar peste 20 ani.Ma refer mare, adica imens, cam cat tine de mare.Ala e apropae 1 milion

-niste cercei finuti, bratari multe (o sa gasesti in oras, dau la pachet bratarile.Sunt asa subitiri, colorate si foarte dragute)

Cam atat.Succes! Sa-mi spui ce i-ai luat

2 răspunsuri:
| jupinu2011 a răspuns:

Daca ai un loc liber undeva sa zicem in casa,, si in camera la ea pune-i niste baloane un tot in mijloc stince lumina trimiteo inainte de asta undeva unde sti ca se va intoare foarte greu de ex cu un preten si va adunati tot si cand vine spre casa si aprinde lumina sariti si spuneti,, surpiza

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Poți să-i organizezi o petrecere surpriză, să-i faci un tort, să-i comanzi un tort cu poza ei, să-i faci un album foto cu poze cu tine și ea.