| blue97 a întrebat:

Vreau si eu niste glume multe cine da cele mai multe si amuzante... funa(nu cu prostii daca dati una cu prostii nu va mai dau funda indiferent cate miat dat)scuze dar nu-mi plac alea cu prostiihappyhappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| LoLo_9163 a răspuns:

Mutu ii zice surdului:Se uita orbu la noi.
Doua broscute in desert:
Una:Unde mergi soro?
Cealalta:Aiurea soro!
Prima:Hai peaici cai mai aproape!
La coltul unei mese rotunde se aude o impuscatura de cutit.Mortul cazu spanzurat.
Miriapodul o ia pe miriapodita de mana de mana de mana de mana...
Bancul fara sens:O vaca pastea pe asfalt si vine un submarin si o calca. Ce intelegem? Sa nu mancam fructe nespalate!
Ma uit la o mata, apoi la alta si zic:Toooot o mata!
Praf de ras!laughinglaughing
De ce tin sabia in mana stanga?
De maner daaaa!
Sper ca tiau placut. Daca vrei stii cum sa ma contactezi! Sau nuwinking. Mult noroc!happy

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Una traita de mine, la baie. O pustoaica se apropie de mine inotind cu ochii inchisi. Cind sa dea peste mine, am avertizat-o, si, simtita fata, si-a cerut frumos scuze dind si explicatii: "Eu inot cu ochii inchisi ca sa nu imi intre apa in gura"!happyhappyhappy Atunci m-am abtinut, caci nu era frumos sa rid fata de ea, insa mai tirziu, am ris bine pe seama acelei afirmatii.

| Ferenin a răspuns:

Chuck Norris nu poate fi refuzat la nici un interviu! El detine cunostinte vaste in toate domeniile.

| LucianGabriel a răspuns:

Calumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna grea... brrrr! Cica era un pescar fanatic. Si de fanatic ce era se duce el intr-o zi la pescuit, desi era mult sub zero. Scoate tarnacopul si face o copca, dupa care-si arunca sculele in apa. Sta el ce sta si odata aude o voce din spate:
- Aici nu este peste!
Cand aude isi scoate unditele din apa si se muta mai incolo... tot nu misca. Dupa o vreme, aude iarasi vocea:
- Aici nu este peste!
Suparat, se muta din nou, sparge gheata, dupa care-si arunca sculele in apa. Din nou, in spatele lui, vocea:
- Aici nu este peste!
Enervat, pescarul se-ntoarce si striga:
- Dar cine esti tu, acolo, de-mi tot sperii norocul?
- Eu sunt directorul patinoarului...

| besche a răspuns:

Scrisoarea unui terorist arab catre seful lui :

Zalutam rezbekt vechi, Jefu.

Aderizat România cu bomba la valiza ascuns, tregut fara broblem gontrol la aerobort.

Pastrat gramada dolar american blestemat, bentru gonstruit aigea bomba, dat jumadate la taxi, jumate furat rrom din buzunar. Indalnit frate Ahmed, badron magazin, ajudat la mine. Dizgudat cu el la gafenea plan bomba, consumat egler broaspat, intoxicat cu zalmonel, noi ajuns la zbital, doctor roman durut la cur, noi luat cur fok.

Jefu, gu bomba praf antrax nu putut facut la România, cineva furat antrax, deci ingercat plan bomba cu bum-bum!

Mutat apartament frate Ahmed, adus mult frumos aminde de tara mia, fara apa la robinet, geam sparte ca Beirut, tigle kazut la cap cind vind bate.

Urmarit PROTV emiziune explozia camion azotat, facut frica la mine! Astia romani are tupeu nu gluma jefu, n-au zanatate la gap! Urgent trebuie recrutat, jefu! Bomba cu azotat mare efect aveam., roman jdie mai multe ca noi despre bombe

Inderesat pilotat avion bentru lovit gladire la roman.Vazut delevizor, aparat zbor MIG brabusit singur in ogor la taran, roman furat MIG si dus la fier veghi cu caruta, plus taran roman stricat singur gladire, adormit beat, tigara abrinsa, murit soacra, facut chef mare la ei...

Draga Jefu, gineva furat la mine gas pastrat bentru bus la bomba, iar azeara, gind iesit cumbarat baclava, exblodat budelie la barter.

Aicia la România, mult cretin!

Zbierat, zguibat la sin, cenzurat be mine de frica!

Jefu, ma indorg acasa!

Asta romani nu are nevoie de terorism, face singur treaba, fara dolar spurcat!