| anonim_4396 a întrebat:

Cele mai amuzante glume din vaita voastra. dar fara prostii!

Răspuns Câştigător
| MoreTime a răspuns:

De cate catuse ai nevoie ca sa arestezi o blonda?
De niciuna, blondele de mult vor sa calatoreasca cu masina de inghetata.

LOLstraight face asta l-am compus acum, cine nu crede sa dea search pe gogule sa vada ca nu mai e nicaieri laughing
Ia sa mai compun unu':
Care e diferenta dintre un orb si un surd?
Orbu vede ce surdu n-aude
rolling on the floorBa stai ca era invers, Orbu aude ce surdu nu vede.
Ba nu, nici asa
Orbu aude ce surdu vedesmug

7 răspunsuri:
| airflower a răspuns:

Cele mai amuzante glume din viata voastra, @alexa2010

| airflower a răspuns:

Cele mai amuzante glume, auzite in viata voastra.

| multimoak a răspuns:

Ce face un ventriloc si-o papusa gonflabila?
R: O face sa vorbeasca big grin

Care e diferenta dintre oamenii din Mexic si cei din New Mexico?
R: Cei din New Mexico sunt proaspeti si esti sigur ca nu sunt expiratiwinking

| anss23 a răspuns:

Se pun si bancurile?
Dac da, uite aici unul care ma face sa rad de fiecare dat cand il citesc:laughingrolling on the floor
După o zi criminală, în care lui Moş Crăciun toate i-au mers prost (i s-au îmbolnăvit 4 elfi, 5 reni au răcit, sania s-a rupt, a rămas fără băutură şi a venit şi soacră-sa în vizită), seara sună la uşă un îngeraş cu un brad imens de Crăciun.
- Ce să fac cu bradul, Moşule? întreabă îngeraşul.
- Să ţi-l bagi în fund!
Şi, de atunci, există tradiţia cu îngeraşul înfipt în vîrful bradului...

| analia0103 a răspuns:

La ziua mea m-am impiedicat de un cadou si am cazut in tort.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiam sa inot si nu faceam baie unde facea toata lumea ca era adinc.Ca sa compensez placerea sa nu renunt la apa faceam baie cu toate gistele intr-un iaz mic pina m-am imbolnavit de riie harciogareasca. Aveam vreo 5 anisori. M-au internat intr-un spital de dermato si cind ma intrebau asistentele;-Mai tu ai riie? mi se parea un cuvint prea grosolan si spuneam;-N-am riie, am scabie.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cele mai amuzante glume?! N-am inteles. Ce vrei sa-ti spunem?