| cobrant a întrebat:

oameni buni! Sa va pun o intrebare! Daca,pizza este o mancare de origine italiana,iar New York este orasul tuturor posibilitatilor,oare putem gasi in New York, o pizza mult mai buna decat cea din Italia? Sunt curios de raspunsurile voastre.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de preferinta personala. Daca tu esti obisnuit cu un anume tip de pizza is sanse sa nu iti placa nici cea din New York, nici cea din Italia. Teoretic da, sunt sanse sa gasesti pizza geniala si in NY, dar de obicei ei o fac in stilul lor, nu in cel clasic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am văzut pe vlogul Romani la New York, că nu le place pizza de acolo. Gusturi.

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Avand in vedere ca, coruptia este de origine straveche, iar noi traim in Romania, eu zic ca este posibil

| Goete a răspuns:

Si in Italia sunt pizze si pizze si nu neaparat trebuie sa.mergi la.New York pentru o pizza mai buna