| EternalIce69 a întrebat:

Ati fost in Italia? Cum a fost? Merita sa mergi acolo? Cum este Pizza Italiana? tongue

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o tara foarte frumoasa, plina de istorie, monumente, peisaje superbe si foarte calda vara.

Pizza, daca o mananci in locurile super turistice e o gluma congelata. Daca gasesti o pizzerie cat de cat in afara zonei turistice ai sa gasesti intr-adevar pizza asa cum ar trebui ea sa fie

| mihai69 a răspuns:

Da.
Foarte frumos.
Desigur. Preferabil cu o excursie organizată, dar nu e musai. Și colindatul fără țintă are farmecul său.
Poate fi oricum - de la ceva oribil, la ceva excelent. Depinde unde o mănânci.

| Liainlume a răspuns:

Italia este minunata si daca te documentezi iti poti organiza singur vacanta. http://plecinlume.ro/category/italia/
Cea mai buna pizza am mancat-o in Napoli.