| alish a întrebat:

BUnaa... problema maree:O:O:O. Deci de dim am vrut sa pap cereale culaptee. dar cand am incalzit laptele n`am stiu ce sa fac: sa pun prima data laptele sau cerealele? Asa ca fiind in dubiu n`am mai mancatsad si acum am poftaa mareelaughing. Voi ce credetii sfaturi repede ca mor de foamecrying >(t/ahappy

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Fa-ti un sandwish.
P.S.Pui paine, apoi cascaval si sunca.happy

11 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Tu chiar nu ai milă.Vrei neapărat cereale?
Pune-te într-o piscină cu lapte şi apoi pune cereale în ea.Te vei simţi ca o cereală.Stânjenită.Goală pe lângă celelalea cereale goale. Mâncată. Fără demnitate şi onoare.

Deci ce zici, vi la un castron de cereale?

| PinguinuL a răspuns:

Nu mai fa din astea...
Poate vine douamiicoispele peste noi mai repede decat avea in program.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Fugi si rontaie ca un castor la cookie crisp ( sau de care dracu' cereale mananci tu) si suge lapte de la vaca.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu prim adata pun cereale dupa lapcile.

Răspuns utilizator avertizat
| DontHaveANamee a răspuns:

Nu stiu.Nu pot sa te ajut.Eu mananc doar scooby-snacksuribig grin.

| antonG a răspuns:

Propun sa mananci cerealele goale si sa bei laptele simplu. Problema e ca nu stiu in ce ordine trebuie sa faci asta, fiindca daca gresesti ordinea poate fi nasol pentru sanatatea ta. Tot ce iti pot spune e ca voi scoate un nou sortiment de cereale, gata combinate cu lapte. M-am saturat de reclamatiile clientilor care nu au stiut ce trebuie pus prima data si au dat foc la casa. P.S. Sunt patronul de la Nesquik. Din pacate nu stiu cum se prepara cerealele, fiindca contin E-uri si nu am mancat niciodata. Eu mananc mancare eco.

| Dianne_9377 a răspuns:

Nu conteaza!
Eu prima data pun laptele... asa stiu ca se face :d!
Pofta bunaa!:*

| alish explică:

@cŔiiReloaded daa :X vin la un castron de cerealeee ma onorezi cu prezenta?big grin

| yuhuu a răspuns:

Eu pun laptele peste cereale ca sa fie mai moihappy pe bune, daca pui cerealele in lapte au tendinta sa pluteasca dar daca pui laptele peste ele or sa ia mai mult lapte si se inmoaie mai repede! incearca sa vezi!winking

| Stefanjust4fun a răspuns:

Pune-le pe amandoua odata:cu o mana cerealele, cu o mana laptele.vezi sa nu fie parintzi acasa ca iese cu scandal:de ce ai facut mizerie in bucatarie? big grin