| Bombonicăăăă a întrebat:

Bunaaa TPU ...sunt noua pe aceasta categorie
Am raspuns la vre'o 2 intrebari
As vrea sa va intreb daca ma primiti si pe mine pe aceasta categorie?

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ai biscuiţi?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Faci cinste cu o bere virtuala?

| CautNume a răspuns:

Da sigur

| CautNume a răspuns:

Daca aduci cola virtuala (o poza e de ajuns)

| ShimmEr a răspuns:

Intrebi daca te primim, dar cand intrebi automat esti exclusa.

| WeaponGirl a răspuns:

Iti trebuie permisiune? thinking
eu nu am cerut voie la nimeni...am incalcat cumva regula? rolling on the floor
si eu sunt noua...doar ca nu sunt curioasa daca ma,, primesc,, laughing
am ca motto :,, te iei de mine? te distrug,, laughing si iti du un sfat din experienta mea de 1 zi jumatate...: NIMENI NU ESTE BINE_VENIT AICIwinking dar cui ii pasa? big grin

| Claudiw a răspuns:

Nu trebuie să întrebi pe nimeni dacă te primeşte.
Poţi să stai la orice categorie vrei tu.

| RyuuZaKi a răspuns:

Pai de ce sa nu te primim ~.~?