| Insomnii a întrebat:

Ma oare mi se pare mie sau nu se mai pune nimic amuzant la T/A? Unde-s aia amuzanti de la aceasta categorie si de ce suntem invadati de copii ciudati, aia care viv cu intrebari de genu :"ma primiti si pe mine la T/A"?

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

1. Viaţa mea socială pute
2. Şcoală (care pute şi ea pretty much)
3. Nu se mai pun întrebările care se puneau odată, deci nu prea mai am la ce să răspund.

| Bya132 a răspuns:

@Muflă are dreptate.
@NOBODY, dar eu vreau să mor în chinuri de râs sad

| NOBODY a răspuns:

Aș pune ceva amuzant, dar veți muri în chinuri de râs

| Criiiiiiiis a răspuns:

Invazia vuvuzelelor, i`au rapit pe amuzamentii nostri : [. Huaaa, ii tin prizonieri huuuaaa : [. Merg sa-i salvez love struck.

| Puţifer a răspuns:

Nu ţi se pare.
e adevărat.

| 3rdWW a răspuns:

Gau on forum or feizbuc.

| Broadband a răspuns:

Fitar botu al dracu jeg bibar
baga o geampara la orga si taci,
lasa-ne sa ne distram pe t/a
numa numele tau e pe aici
laughing

| MiHaI a răspuns:

Mda nu mai e amuzamentul deodata

Răspuns utilizator avertizat
| Insomnii explică:

NOBODY chiar te rog sa pui ceva amuzant. mai bine mor razand decat sa mor invadata de ciudatiiiii care incearca sa se faca remarcati la T/A.

| Ade a răspuns:

Adica FragutzaCuCiocolata? Da, l-am vazut! Si mie imi lipsesc userii amuzanti. Mufla, Mhn24...etc. Saptamana trecuta am fost invadati de fane JB si acum de ciudati care vor sa se faca remarcati.

| Tequila a răspuns:

Well, cred ca trebuie sa ne obisnuim... ' Mare tie gradina Doamne, si multi prosti ai in ea '

| FraguţăCuCiocolata a răspuns:

Pai de fapt e FraguţăCuCiocolata...si mersi ca-mi mentionati numele...
sad