| roxyyrx a întrebat:

Bunaaaaaaaaaaaaa TPU. vreau si eu niste bancuri scurte si foarte amuzante.la cele mai amuzante si multe

13 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Ăm...Google are bancuri câte vrei.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

-Şe faşi bre?
-Bine bre, tu şe faşi?
-Uite, citesc întrebări care mai bine nu se puneau la T/A.

| roxyyrx explică (pentru 六兆年と一夜物語):

ok am gresit categoria.mare chestie omu mai face si greseli

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru roxyyrx):

Nu că ai greşit-o, dar nu prea cred că vei primi răspunsuri aici. Cei de aici nu intră pentru a găsi şi/sau a scrie bancuri.

| Speed99 a răspuns:

Ai auzit de Google? Nu cred...

| roxyyrx explică (pentru Speed99):

Am auzit.dar daca eu am pus intrebarea asta aici, ai vreo problema?

| Speed99 a răspuns (pentru roxyyrx):

Dar tu ai vreo problema ca eu am vreo problema cu asta? Hm?!

| roxyyrx explică (pentru Speed99):

Nu am nicio problema ca tu ai o problema cu intrebarea mea.nu te oblig eu sa-mi raspunzi.raspunzi doar daca vrei.

| Speed99 a răspuns (pentru roxyyrx):

Nici eu nu am nici o problema pentru ca tu nu ai nici o problema ca eu am o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu vei da nicio funda deoarece nu exista si n-au existat niciodata bancuri amuzante.