| AkiseAru a întrebat:

As dori niste bancuri amuzante, de orice fel, scurte/lungi, nu conteaza, doar sa fie amuzante. Vreau un banc amuzant si unul cu o gluma seaca laughing

Funda celui mai amuzant!

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ce e mai sec decat bancul de mai sus?
R: Intrebarea ta.

| Namurianu a răspuns:

Doi politisti numarau o bila.si al treilea a venit sa ii ajute

| Namurianu a răspuns:

Un iepure alerga vesel prin padure, cand, vede un cerb care fuma un trabuc.
- Ce faci, ai innebunit? Intr-o zi frumoasa, in mijlocul naturii, tu te intoxici? Hai cu mine sa alergi, sa-ti oxigenezi plamanii!
- Ai dreptate, spune cerbul, si incepe sa alerge cu iepurele.
In timp ce alergau, cei doi vad vulpea, care statea cu nasul in cocaina.
- Hei, spune cerbul, aici in mijlocul naturii ti-ai gasit sa iei cocaina? Hai mai bine sa alergi.
- Ai dreptate, raspunde vulpea, si incepe sa alerge cu iepurele si cerbul.
Putin mai incolo, il intilnesc pe lup, cu seringa in mina.
- Hei, in mijlocul naturii, si tu te droghezi? Vino sa alergi cu noi, sa-ti oxigenezi plaminii.
- Da' mai duce-ti-va-n p... mea, spune lupul, de fiecare data cand iepurele ia extasy, noi incepem sa alergam ca idiotii!