| Deea03 a întrebat:

Ca sa vedeti la ce ma refer [este vorba de penultima mea intrebare] :

CUM SA SPUI ASA CEVA pe un site public [mai ales ca e o minciuna] http://www.tpu.ro/......testul-de/ M-am saturat pana peste cap de toata chestia asta!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stii ce e trist? Ca lucrurile astea se intampla.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cea pe care o citezi tu este o intrebare pusa in bataie de joc de o persoana cu evidente probleme de inteligenta si comportament.
Dar totusi lucrurile astea se intampla si trist este ca trebuie sa ne gandim ca ar fi posibile. Si ca, desi pusa in bataie de joc, intrebarea ar fi trebuit sa beneficieze de niste raspunsuri serioase si responsabile, pentru uzul celor carre chiar se afla in situatii comparabile. Asta daca nu erau multi lupi moralisti pe siteul asta.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar asta se poate numai daca ceilalti useri (si asta te include si pe tine si pe mine) ar raspunde serios la intrebarea asta si deloc la cele la care chiar nu se poate sau nu merita sa se raspunda. Dar vezi ca intrebarea asta are zeci de raspunsuri in deradere, obscene, ca multi, in loc sa raspunda la intrebare ca si cum ar fi reala (am mai zis, pentru uzul celor care chiar se gasesc in situatia asta), au luat-o in deradere sau au raspuns vulgar sau chiar obscen. Ca o intrebare de gen: ghiciti ce zodie sunt are zeci de raspunsuri. Atunci ce pretentii avem de la altii? Daca nu incepe fiecare sa faca ce trebuie, daca nu raportam toti constant chestiile care nu-si au locul pe site si raspundem serios la celelalte, totul va merge din rau in mai rau. Si e mai ales vina noastra.

| Deea03 explică:

@Brigaela chiar crezi asta dupa tot ce se intampla cu site-ul?

| Deea03 explică:

@Brigaela asta spuneam si eu. Siteul a ajuns un fel de baiate de joc iar eu chiar as vrea sa ne revenim.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Toti ne-am saturat. Te intrebi incotro o ia tara asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu e ultima ta intrebare? La cum a ajuns site-ul asta si ce era... no comment.Cum am zis si in cealalta intrebare a ta, am avut un cont din 2008 si ai citit ce s-a intamplat cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca se permite! Nu inteleg de ce acest site nu poate fi in stilul forumului Softpedia, in care tot continutul este urmarit sub ochii multor moderatori, se respecta niste norme de scriere, nu se permit certuri lungi sau interminabile, înjurături... și cel mai bine:nu exista sistem de notare cu fundite si alte rahaturi!
Aia a fost intr-adevar o intrebare pusa in deradere, avand in vedere intrebarile precedente!

Întrebări recente