| WayToManySuckers a întrebat:

Stiu ca sunt utilizatori care ma urasc ca i-am facut de ras in urma afirmatiilor si intrebarilor mele, asa se va intampla si cu asta.

Ok, ce am de zis despre aceasta fata.

Tinerete fara batranete nu exista, decat in basme.
Acest copil de numai 14 ani si-a expus trupul unui animal ce a beneficial de placerile trupesti. ( Stiu ca nu ati inteles nimic )

Cum este posibil sa faci sex la o varsta asa de frageda si in loc sa te consulti cu parinti, cazul fiind extrem de grav, tu vii frumos in fata PC-ului si incepi sa pui 2xintrebari care pur si simplu nu isi au rostu.

http://www.TPU.ro/......testul-de/

http://www.TPU.ro/......este-vreo/

Deci tu o persoana inconstienta. ( Nu cred ca este adevarat cazul, sincer. )
Oare eu exagerez cand cer staff-ului sa stearga anumite intrebari care sunt hilare, fara sens, puse fara a avea vreun rost.

Spuneti-mi si voi. Asta e intrebare.

Oare ce a determinat-o pe aceasta fata sa vina pe TPU, sa puna 2 intrebari care aici nu isi au rostu, in loc sa mearga frumos la parinti si sa le spuna ce s-a intamplat?
Oare cat de inconstient sa fii. Judecati si voi cazul :)

No comment - urati-ma cat vreti, aroganta mea este pentru a va arata de ce romania mea draga, este plina de obsedati si inconstienti :)

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Sincer, sunt de acord cu tine sad

Fata aceea chiar este o mucoasa inconstienta, proasta si c... a, daca stam sa ne gandim.

Adica, ce Dumnezeu?!
La varsta aceasta?!
E cumplit.

Iar apoi, dupa felul in care a pus intrebarile, suna mai mult a lauda decat a disperare.
(Eu sincer in locul ei as fii disperata)

1) Ce curaj, ce tupeu sa o faci cu unul cu un an mai mare ca tine!
Si neprotejat! O adevarata nebunie! Dar nu asta e ideea, ci gestul in sine! Adica numa daca "tipul acela ia-r fi PROPUS una ca asta", ea ca o "fata cuminte" ar fi trebuit sa zica NU! Dapei sa o mai si faca de buna voie!

Aceasta este o dovada pura de prostie / inconstienta.

2. E panarama.
Daca de la varsta aceasta VREA asa CEVA, va dati seama cum va ajunge ea mai tarziu?
Phoai, nici nu vreau sa ma gandesc...

3 Cat despre faza cu "sa pastrez copilul sau sa fac avort"
Ce intrebare matura, adica felul cum a fost pusa. De parca era o femeie din aceea matura, obisnuita cu "chestii din asteah" si a pus si ea o intrebare din plictiseala : "da sau ba? Sa-l pastrez sau nu?" Ca pe o jucarie. De parca viata unui copil e ceva banal.

Eu in clocul ei nu as fi pus intrebari din acestea stupide pe aici, si chiar fara sens.
(Adica 1 daca o faci cu unul, neprotejat EVIDENT ramai gravida, si 2 mai bine ceri sfatul parintilor, nu al unui seit. Or fii pe aici oameni experimentati, inteligenti, etc dar totusi! Familia e familie! Ea ia decizile cele mai importante. Iar aceasta decizie trebuie luata strict de fAMILIE. Nu de fata, pentru ca e si asa mica si proasta, ci nici de un alt membru a site-ului. Doar de FAMILIE!)

Zau asa! Eu in loc sa fi pus interbari din astea stupide pe aici, adica sa mai pierd vremea, dupa ce si asa am gresit, mai bine m-as fii rupt de plans in fata parintilor! Mai ales daca as fii avut 13 ani! Cred ca nici n-as putea sa-i privesc in ochi cand le spun asa ceva. (la 13 ani) N-as ridica fata din pamant. Si i-as implora sa ma ierte, sa ma ajute cumva!

Adica, daca stam sa ne gandim, fata aceea chiar si-a facut de ras familia!
Vestile circula repede si lumea afla!
Cum le-or fii picat parintiloor aceeia o asemenea veste?

Si sa nu mai uitam de un lucru: BAIATUL cu care a facut-o.

Ala ce zice?! acum?!?

Ala doar a profitat de ea si gata! Saionara!
Cat poate fii de usoara, naiva sa cedeze asa?

E cumplit...
Sa traiesti in Romania pe zi ce trece e cumplit.

Sincer, dupa ce am citit cele 2-ua intrebari, am ramas cu gura deschisa.
Nu ma asteptam la asa ceva.
Inca nu pot sa cred ca e adevarat ce am citit...

5 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

+ ca avortul doare foarte tare!

Pff. la 13 ani copil!
La 13 ani cand de abia esti la pubertate!
Niki macar adolescent nu esti, adica INCA UN CPIL, sa te trezesti cu un alt COPIL dupa tinee!

E cumplit.
Cum te descurci?!
Ce faci?!

Groaznik, sper sa uit povestea astah cat mai curand.
Brrr...

Ma puca greata numai la gandul ca " a facut-o cu ala"
2 copii nespalati s-o faca impreuna laughing
Ce o mai fii iesit, blex!
laughing

| NewSummer2013 a răspuns:

Sunt deacord.

| WayToManySuckers explică:

Mi-a facut ziua mai buna, sincer laughing
Pur si simplu, credeam ca azi nu am sa gasesc nimic iesit din comun happy

Doamne, ai mila de sufletul ei daca va face avortu, imi pare sincer rau pentru ea.

| WayToManySuckers explică:

Ma bucur ca cineva este constient ca eu nu fac asta din pura coincidenta, totusi exista un motiv pentru care sa zicem. ma aflu aici.

Cred ca la asta toti ati fi de acord cu mine, prost sa fii sa spui ca nu am dreptate intr-un fel.

Oricum e viata ei, nu ne intereseaza pe noi dar gestul in sine este o emblema a tarii noastre.

Prostia romaneasca sai spunem asa, apare din ce in ce mai frecvent la varste fragede.

Imi pare rau, urati-ma cat vreti, nu am cum sa nu fac aceasta remarca happy

Multumesc Anticipat Spammer-ul TheDJGotUsFallinInLove.

| WayToManySuckers explică:

@TeIubesc - nu e vorba numai despre avort, trebuie sa se gandeasca si la impactul psihologic, la posibile depresii, tentative de sinucidere ( pot sa apara in orice moment ) si sa ne gandim ca omoara un copil facand avort ( intr-un fel e bine ), sau daca il pastreaza, nu are cum sa il creasca numai dintr-o posibila pensie alimentara de la parinti partenerului ei ( daca ar face un test de paternitate si ar cere pensie alimentara in urma testului ) si a indemnizatie care de anul asta este mai mica.

Asa ca orice ar face e rau pentru copil, ca cel putin ea, din momentul in care s-a dezvirginat si-a nenorocit viata.