| Alëxąndŕą a întrebat:

Acii char meritam stupid? http://www.TPU.ro/......etel-umed/

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Nu nu meritai.sunt unele persoane care chiar daca ai dreptate. daca nu spui ce vor sa auda iti da stupidhappysau poate o fi cineva care iti poarta pica si iti da stupid fara sa meriti.si eu la unele intrebari.am postat raspuns si cateva persoane mi-au dat folositor.si inteligent si s-a gasit o persoana sa imi dea stupid.nu ai ce sa faci.ar trebui sa se faca o chestie aici pe TPU sa afli de la cine ai primit acele voturihappy

4 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Ce'ti mai place sa fii pupata in orificii!

batting eyelashesDa, ai meritat stupid pentru ca esti absurda si ai impresia ca oricine face sex e un animal in calduri! Nu inteleg care e faza cu "narui viata unui copil". Nu orice copil are o viata naruita.Probabil tu ai avut o copilarie grea si acum crezi ca orice copil e chinuit.
Imi pare rau pentru tine! Sper sa treci peste problemele tale.

| DakotaRoyse a răspuns:

Unii dau stupid numai pentru ca nu le place formularea raspunsului. Dar n-ar trebui sa iti faci probleme.
Daca ai 10 stupid la un raspuns, inseamna ca intr-adevar ai zis ceva aiurea, dar asa, probabil era doar un cretin ratacit.

| clauss a răspuns:

Se pare ca ai dusmani, asta e acum, nu te consuma, sunt persoane care daca le spui adevarul, se supara

| wolfer18 a răspuns:

Nu. Ti-ai iesit putin din minti, dar in cazul respectiv...eu cu greu m-am abtinut sa n-o fac. Dupa parerea mea, oamenii care isi fac lucruri de genul asta cu mana lor, nici nu ar trebui sa indrazneasca sa ceara ajutor.Pentru a face ce vrei, platesti.