| stefy01stefy a întrebat:

Mai exista vreo sansa ca eu sa ram gravida daca am facut dragoste, iar dupa 2 zile mi-am venit ciclul si prietenul meu nu a ejaculat in mine, noi facand-o neprotejat? pliz rasp, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| zapacita21 a răspuns:

Nu stefy stai linistita pentru ca nu ai cum sa ramai. cand iti vine ciclu sunt cele 10 zile inainte si dupa in care nu poti sa ramai.asa ca stai linistita.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua in acre trebuia sa vina (a fost regulata) si a fost normala din toate punctele de vedere, nu esti insarcinata.

| mgtow a răspuns:

Daca a facut-o protejat si prezervativul nu s-a rupt in actul sexual nu ai ramas gravida.

| IloveME a răspuns:

Au as zice sa te gandesti la altceva pentru ca subiectul asta nu-si are rostul! stai linistita, sunt foarte putine cazuri sa ai menstruatzie pe sarcina, oricum tzi.ai da seama iti va curge foarte putin big grin. daca e asa fa un test.dar nu cred!
bafta!

| kiss a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia, nu esti insarcinata, daca nu a ejaculat in tine clar ca nu ai cum sa ramai. mai bine protejati-va ca sa nu aveti surprize.

| Nicky29 a răspuns:

Nu exista nici o sansa. Daca ramaneai insarcinata nu iti mai venea ciclu. Poti dormi linistita.Sincer nu stiu cum sa explic in termeni frumosi dar iti zic pe scurt nu poti ramane insarcinata.

| MadutzaB a răspuns:

Cam in procent de 80% nu ar trebui sa ramai. Tine cont de ceva, nu este nevoie sa ejaculeze in tine pentru a ramane insarcinata. Poti ramane si de la lichidul preejaculator care contine spermatozoizi.Dar nu o mai face neprotejat pentru ca pe langa sarcina poti contacta si o BTS.

| maya_5070 a răspuns:

Nu are nicio treaba stai linistita laughing love struck nu a cum sa ramai