| PikaRawrr a întrebat:

Ca tot n-am mai pus de mult o intrebare pe TPU...

Ce ai face daca te-ai trezi in camera ta cu... off... lose it.

Mergi linistit pe strada.suddenly...Giastin Bibar pica lat in fata ta... ce faci?

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

Robotu' naibii...

12 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Oooo...acum am pe ce sa-mi sterg adidasii cu care am intrat in r***t de caine smug

| Deny1333 a răspuns:

Stai să-mi aduc bicicleta devil

| Ciufuliciii a răspuns:

Unde-o fi norocul asta?raised eyebrows
Da` sa fie mort cand pica[virgula] ca dau de baut.
Amatori de bere, rugati-va la cerurilaughing

| SaintJimmy a răspuns:

1) mă asigur că e rănit/mort
2) iau o cameră de filmat iar restul... vine de la sine

| bombănucleară a răspuns:

Ii iau banii din portofel si ii las pe ceilalti sa-l bata.

| AnneMarri a răspuns:

Mă p*ş pe el.

| Tequila a răspuns:

Ii fac o poza :3

| LadyInBlack a răspuns:

Sun un prieten sa ne delectam impreuna. smug

| TatSergiu a răspuns:

Il bat si urinez pe fata lui devil

| MoatZa a răspuns:

Sar pe el day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl ignor. Pana mea, nici nu îl cunosc, de ce aș da un răspuns amuzant deși suntem la T/A?

| lunguadelina a răspuns:

Il pun sa cante Grasu xxl,, Da-te mai incolo'' laughing