| Bubiko a întrebat:

Cam cat costa un bilet la concertul Hannah Montana?! Sau cand o sa fie unul?!

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Mult doamna, mult.

20 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Mai dragilor, Nu o mai amagiti pe Bubiko, ea este o fana poate.

| madalicious a răspuns:

Pai, draga Bubiko nu stiai ca catelusa Hannah Montana si-a spart nasu`? S-a jurat sa nu mai concerteze in viata ei! Dar daca esti fana infocata iti facem rost de un bilt.

P. s. Hannah Montana nu mai vinde bilete. e leftera! Asa ca ea mananca hartie igienica ca sa reziste crizei financiare! laughing

| Bubiko explică:

Ce?! Hannah nu si-a spart nasul.

| Bubiko explică:

Pai nu are 2 lei sa coste un bilet! Hannah este o mare vedeta.

| asdffghjjkl a răspuns:

Nu te supara... Hannah Montana canta absolut ORIBIL! big grin Si nu cred ca o sa aiba concerte prin Romania, iar daca o sa aiba biletele o sa fie in jur de 100-200 lei tongue

| JustinEIubyMeu a răspuns:

10. 000 de dolari!

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Cand o sa fie foametea in lumee...Va sosi si draga noastra Hanna Montana!laughing Biletu` 2 leibatting eyelashes

| TropicalSun a răspuns:

Heeeii, salut, Bubico PROASTO! Hannah Montana nu exista, nici nu e o mare vedeta! Deschide-ti ochii catre orizontul real! Hannah Montana e o proasta ca tinelaughing. App, de ce iti place asa mult?! Aaa, bineinteles, TURMAlaughing! Mda...hai viseaza in continuare la o vedeta IMAGINARA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc pe Hannah Montana dar nu stiu cat costa un bilet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult, cam 150-300 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

40 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce retarzi sunt unii. Daca nu stiti taceti dracu din gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 200 de eoro nu stiu dar am fost in spania si a costat 207 de euro da mai ma duc e frumos iti da si un costum care e 4 euro...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 300 de E am fost in Spania si a costat cam 300 de E

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 200
can pe 21 februare sau an 31 februare in spagna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What hanah montana exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu ne-am despartit ca inca vorbesc pe mess ca ma duc la vara in napoi in america ca eu am stat la ia in casa ca pana imi gasesc casa chiar laga iei sau poate vine sa stea la mine in Romania sa stiti ca nu mint

| alexcyrus a răspuns:

Hannah montana va sustine ultimul concert de adio undeva prin preajma asta sau mai incolo. ultimul sezon 4 va fi ultimul care sa filmat in ianuarie anul acesta.in romania a ajuns la jumatatea sezonului 3.recunosc ca imi place si mie hannah montana si miar place sa merg la ultimul concert de adio.in america va fi concertul fii sigura de asta si cred ca in los angeles

| alexcyrus a răspuns:

Hannah montana va sustine ultimul concert de adio undeva prin preajma asta sau mai incolo.ultimul sezon 4 va fi ultimul care sa filmat in ianuarie anul acesta.in romania a ajuns la jumatatea sezonului 3.recunosc ca imi place si mie hannah montana si miar place sa merg la ultimul concert de adio.in america va fi concertul fii sigura de asta si cred ca in los angeles