| sabynaaaaaaaaaaa a întrebat:

Stie cineva care este pretul la un bilet la concertul Hannah Montana si de unde il pot lua?

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu mai exista concerte "Hannah Montana", daca te referi la un concert Miley Cyrus din turneul "Wonder World ", depinde...cauta pe http://www.ticketmaster.com. Depinde locatia si etc.

| M.madallina a răspuns:

Care concert? daca este un concert cu hannah montana un bilet poate costa de la 100lei pana la 300 lei

| stefy3663 a răspuns:

Si eu am vrut sa merg dar dupa ce mama mi-a zis ca biletul este vreo 80 -100 m-am cam razgandit dar eu vroiam la concentrul din londra acum in decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul este intre (un milion si zece mulioane)si il poti lua de la o casa de bilete concert Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la gara din londra 456 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul unui bilet este de 1000 o mie de lei noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost drogata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost drogata.