| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand ai fost ultima oara tras de urechi? Cine te-a tras de urechi ultima oara?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Te-as trage pe tine de urechi pana ti-ar ajunge la genunchi

| Mayhem666 a răspuns:

Ultima oara am fost tras de urechi, prin clasele 1-4, si m-a trad de urechi invatatoarea. Nu mai imi amintesc sigur, dar asa cred, dar nu am fost tras de urechi prea des, pentru ca eram un copil cuminte.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

In mod sigur ai facut tu ceva de a determinat-o sa faca acest gest.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Am spus si eu asa, pentru ca nu imi mai amintesc sigur daca am fost sau nu tras de urechi. Eram atat de cuminte incat nici din banca nu ma ridicam, decat daca aveam nevoie la toaleta, sau daca ne scotea pe toti afara din clasa.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Asa eram si eu, in gimnaziala. Nu eram zapacita care sunt acum! Si nici ambitia de acum nu o aveam!