| n0name a întrebat:

Când ai plâns ultima oarã? T/A

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Când mi-a mâncat câinele florile din ghiveci (măcar ghiveciul a scăpat) şi a refuzat să-mi planteze altele. crying

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cand ti-am vazut avatarul, si numele.
*astept 'stupid' din partea ta*

| Criiiiiiiis a răspuns:

Cand am citit intrebarea asta.

| BastetReloaded a răspuns:

Am plâns când am aflat că iar mama nu mi-a făcut clătite.

| Työlki a răspuns:

Inca nu am invatat sa plang

| Betty a răspuns:

Aseara, la telenovica de pe acasa laughing ...am invata si spaniola smug fi atenta: "Mi ombre es Mighel! Estoi embarasada con Mighel! Pera dezgrasiada!" si sa mai zica cineva ca telenovicile nu sunt educative laughing
P.S: astept stupizi si mentionez ca greselile in spaniola sunt intentionate laughing

| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai acum 80 de ani pe timpul asta.

| ιяιηυк a răspuns:

Peste aproximativ 2 luni cand incepem scoalacrying

| Iiiiioana a răspuns:

Cand a aparut justin bieber la usa happy T/Awinking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RheaLustzig a răspuns:

:S am plans cand mi-a murit pasta de la pix in timpul examenului la mate.

| TheCritic a răspuns:

Ieri...ma plictiseam si mi-am propus sa invat sa plang la comandalaughing

| Sofia08 a răspuns:

Am plins ultima data pe 21
iunie

| Denisa60 a răspuns:

Chiar acum plang crying