| anonim_4396 a întrebat:

Cand ai plans ultima oara, si de ce?

Răspuns Câştigător
| xCherri a răspuns:

Acum o zi oh go on, si pentru ca a murit o ruda apropiata. straight face

| VadTot a răspuns (pentru xCherri):

OfffCondoleante...Iti Doresc sa ai zile cu multe bucurii si sa nu mai ai ocazii sa plangi!

| xCherri a răspuns (pentru VadTot):

Multumesc :*.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Acum 2 saptamani.

A trebuit sa ma impac cu ideea ca fiinta iubita iubeste pe altcineva.

| VadTot a răspuns:

Offff ~~! am crezut ca nu l ai vazut! Lasa ca Gasesc eu un film pe care sa nu l fii vazut., sper.crying(

| wforweirdo a răspuns:

Acum doua zile. Nu conteaza.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei, lacrimile vin fără să le chemi...E de ajuns să-ți amintesti o durere prin care ai trecut, si gata, își fac apariția pe chipul tău "invitate" de gândurile-ți triste!
Știi ce frumos a zis Voltaire?
""Lacrimile sunt limbajul tăcut al tristeții." Așa-i că-ți place?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi...Ce râs? Ori am devenit eu prea nesimțită si nu mai "văd" printre rânduri, ori tu... ești prea sensibil si crezi ca mă supăr din orice.
Ziua de azi? A fost superbă, surprinzătoare! N-o s-o uit toata viata.
Să fac nani? Ha, ha cine-mi poartă mie de grijă!
Mersi oricum...

| VadTot a răspuns (pentru floresdemayo):

E ti am mai zis ceva..inainte de acest raspuns dar nu cred ca ai apucat sa l citesti.l am sters..in fine..numai conteaza.

| floresdemayo a răspuns (pentru VadTot):

Bine ai facut! Multumeste lui Dumnezeu că nu l-am văzut laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum 2 zile, de dorrrrrrrrrrrrrr

| fghjklkj a răspuns:

Acum o zi...ca mi-a fost dor de o fatabig grin