| ℛąin a întrebat:

Când ai plâns ultima oară?...și de ce?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Ești mai tânăr decât credeam.

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Cât credeai că am?

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

20.

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Și cât zici ca am, de fapt?

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Păi presupun că ultima oară când ai plâns a fost când te-ai născut deci pe 2.04. 2000 deci 16 deși mi te imaginam un fel de Wayne din gemenii Cramp, dacă știi Openingul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ieri nu se pune?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Când mi-ai zis că sunt tătic?

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Am 20 laughing
Da, îl știu laughing Nu sunt chiar așa albastru.

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand am fost respins de o fata ca nu am atraso fizic doare a naibi de tare si cand m-a enervat ca uitasem ceva importanta

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Ray, te credeam mai bărbat.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Eu nu sunt barbat nu arat ca un barbat n-am de ce sa ma prefac ca sunt barbat sincer nu mi-am dorit vreodata sa fiu barbat mereu mi-am dorit sa fiu fata de cand ma stiu eu, ca sunt baiat e o eroare a naturi

| RAY a răspuns:

Ca un pusti de 16 ani si trebuie sa le arat tuturor buletinul meu sa ma creada daca as fi fata ar fi super eram tanara si frumoasa mereu

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Fii fericit că arăți așa. Așa poți păcăli fetele tinere că ești de-o vârstă cu ele, asta dacă îți plac prospăturile.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Pe naiba fetele vor barbati maturi nu pusti

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Vor bărbați maturi în gândire ce contează că sunt puști? Acum ziceam de fetele mature, tu trebuie să știi dacă există fete mature.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Nu simt ca am nevoie de asa ceva

| RAY a răspuns:

De un laptop Lenovo ideea pead 700 visez la el de 2 luni

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Păi atunci fii fericit, nu ai idee cu câți bani rămâi în plus pentru că ai scăpat de acele femei, încă un pic și îți cumperi laptopul dacă mai strângi niște economii.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Fericirea nu exista e doar o iluzie, pe bune isi recomand budismul sa intelegi viata

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Eu nu am Lenovo dar sunt extrem de fericit când vorbesc cu tine de pe un monitor de 27 inch și după când o să mă pun să joc un Mafia 3 pe setări full, deci spune-i sistemului meu că nu există fericire.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Asa mare ecran ai? eu am de 18 si e mare, mafia 3 manca multe resurce

| ℛąin explică (pentru T0T):

Uuu, te invidiez laughing

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Păi de aia nu știi ce e fericirea.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

O sa imi cumpar de 109 cm sa vad fericirea ok

| T0T a răspuns (pentru ℛąin):

Tu când ai plâns ultima oară?

| ℛąin explică (pentru T0T):

Ieri, dar tu?

| Drimmero a răspuns:

Nu-s depresiv!

| ℛąin explică (pentru Drimmero):

Nu trebuie să fii depresiv ca să plângi laughing Se mai întâmplă să mai ai momente de slăbiciune.

| Drimmero a răspuns (pentru ℛąin):

N-am mai plans de mult/

| Mayhem666 a răspuns:

Cand m-am uitat la SAO, de ce? Pai daca te uiti, o sa intelegiwinking

| RainmakerX a răspuns:

Nu imi amintesc... plang extrem de rar.

| justanotheruser99 a răspuns:

Săptămâna trecuta laughing prea multa prostie îți dă cu lacrimi.
Dar daca stau sa ma gândesc nu am avut o criza lacrimogena de ceva vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cateva zile cand am vazut o fata care a cantat o piesa foarte sensibila si care avea si o poveste emotionanta.

| ℛąin explică:

Pentru că nu prea sunt mulțumită de viața mea în acest moment. Răspunde și tu.