| Frunziix3 a întrebat:

Cand avionul care venea din Mexic a aterizat la Bucuresti, o pasagera a felicitat pilotul pentru aterizarea reusita, desi vremea a fost nefavorabila. Pasagera este mama pilotului, dar pilotul nu-i este fiu.Cum este posibil?

Răspuns Câştigător
| pinguta a răspuns:

Pilotul este o femeie si este fiica pasagerei happy

5 răspunsuri:
| MatiesIonut152212 a răspuns:

laughing nu stiu

| AncaVG a răspuns:

Ii este fiica

| Alexutsza a răspuns:

Pilotul era fata. Decii ii era fiica, nu fiu.

| Delia21 a răspuns:

Pai, este posibil ca pilotul, copil fiind, sa fi fost infiiat de doamna respectiva, iar ea sa se considere mama lui. Nu?

| eliza_7878 a răspuns:

Poate nu e mama biologica ...alta explicatie nu stiulaughing))