| KamaSutra a întrebat:

Cand erati mici,ce raspundeati la intrebarea "Ce vrei sa te faci cand vei fi mare?" si ce ati raspunde acum?
Eu n.o sa spun in caz ca ma intreaba cineva, fiindca mi.e prea rusine de ceea ce puteam deliralaughing

15 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Cand eram mica: cantareata sau profesoara de muzica.
Acum: politista la criminalistica.
Tu?

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Acum,ori designer industrial, ori arhitect, ori psiholog criminalist
Atunci... Nu pot sa zic, mi.e prea rusine, aveam o viziune mai haioasa asupra viitorului meulaughing

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Aveai.
Acum nu o mai ai, deci de ce ti-ar fi rusine?

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Fiindca eram un copil natanglaughing

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Asta nu are importanta.
Ce erai nu conteaza. Conteaza ce esti si ce vei fi.

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Sunt o adolescenta natanga si voi fi un adult natanglaughing

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Acestea fiind zise eu ma duc sa ma tai cu lama. straight face
Ei da, sa te cred?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Când eram mica spuneam ori cântăreață ori designer de moda.
Acum as spune "Nu stiu, mai am pana atunci"

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Visam sa fiu peste, acum., inca sper. Exista doritoare ca sa ma lansez in afaceri?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantareata, dupa disagner vestimentar, si acum vreau sa creez manga. Clar de visul asta ma tin.

| Snowal15lea a răspuns:

Voiam sa fiu veterinar sau farmacista... Acum cred ca ma fac caricaturist in vreun ziar sau pole dancer.I have dreams

| Carla01 a răspuns:

De mică, vreau să fiu model, să prezint pe cele mai înalte podimuri, să am picioarele de 1 metru, vorba lu'tati.dar până atunci mai e.Tu? :*

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Vroiam sa fiu doctorita, acum profesoara de limba engleza sau psiholog scolar.

| PumaBlonda a răspuns:

CAND ERAM LA GRADINITA AM FACUT UN CONCURS "CE VREI SA TE FACI" EDUCATOAREA M A INTREBAT SI I AM ZIS CA VREA SA MA FAC MARE SI AM CASTIGAT O MASINUTA.