| Lotte_4915 a întrebat:

Cand erati mici, ce le raspundeati celor mari cand te intrebau "ce vrei sa te faci cand vei fi mare?"?

27 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Politai

| Alyra a răspuns:

Bună Pufoshenia!
Când eram la grădiniţă
Vroiam să mă doctoriţă
În clasele primare vroiam să mă fac poliţistă
Acum nu mai ştiu...sunt tristă. sad
Tu?

| Tourniquet a răspuns:

Cand eram la gradinita vroiam sa ma fac medic veterinar, in clasele primare vroiam actrita, acum vreau stomatolog! laughing

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Ziceam ''Nu stiu, dar sigur voi fi mai mare ca tine!'' Ma enerva la culme intrebarea asta...

| haifisch a răspuns:

Elicopter.

| Nousername a răspuns:

Vanzatoare laughing Imi placea jocul dea vanzatoarea
Dupa aia pe la 7-8 ani vroiam pictorita laughing

| timiHash a răspuns:

Fotbalist...dar mi-a trecut acest vis prosteschappy

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Buna!
Eu vroiam sa fiu actritalaughing

| bogz a răspuns:

Terorist, pentru ca imi place sa terorizez oamenii.

| Dia a răspuns:

Cand eram mica voiam sa fiu doctorita.
Apoi pana nu demult voiam sa fiu educatoare.
Acum nici eu nu mai stiu ce vreau sa fiu cand o sa fiu mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vad ca tu nu stii nici sa adresezi nici o intrebare, dar sa mai si raspunzi...
Sa iti demonstrez:
Cand erati mici, ce le raspundeati ( adica noi, la plural) celor mari cand te intrebau ( adica eu, singular.).wtf.
Nu ma mira, deoarece acest site a devenit din in ce mai plin de putoi de 6-12 ani care pun tot felul de intrebai pouerile.
PS: mai bine ti-ai face temele de vacanta in loc sa prapadesti electricitatre stand la pc DEGEABA si distrugandu-ti ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intrebau, si slava domnului, ca chiar nu aveam idee ce vreau sa fiu.

| elenutza27 a răspuns:

,,Eu vreau sa ma fac doctolitza. ' 'laughing

| DeeeaA a răspuns:

Buna!
Acum...multisor timp...mergeam cu trenul spre Brasov, spre niste rude ma rog.
Un batranel care era cu noi in compartiment m-a intrebat acest lucru, ce zici si tu mai sus. Eu: " mireasa". El: ''Bine... mireasa se face oricine". Eu m-am suparat si m-am apucat sa plang pentru ca domnul ma dezamagise cand imi spusese sa ma gandesc si la altcevawinking

Funda?

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Eu răspundeam că vreau sa devin veterinar, şi uite că aşa a şi fost.
Pa, pa.

| Georgy090 a răspuns:

Pictorita imi placea mult sa pictez.

| bogdan14_5722 a răspuns:

F.O.C.A: Salteciu, frigoriferist, balerin-betonist!

| Alleychan a răspuns:

De pa la 5 ani pana la 12, am vrut sa fiu medic veterinar; apoi de la 12 pana acum la 15 am vrut si inca vreau sa fiu medic legist happy

| AnMa a răspuns:

Buna!
Pai eu le spuneam ca vreau sa ma fac arhitect :X (arhitectalaughing dar nu stiu daca e corect asa) si chiar si acum (14 ani) vreau sa ma fac arhitect big grin
Tu?

| Geotr a răspuns:

Actrita

| CookieDagger a răspuns:

Le spuneam ca vreau sa fiu :
Hacker / Rapper / Muzician / Poet / Scriitor

Si inca vreau.

| Shine_5914 a răspuns:

Oaspetehappy...neinvitat.

| VampyDilY a răspuns:

Avocata, procuroare, ciminalista

| dragosh111 a răspuns:

Spargator de banci in parc.

| coolgirl1 a răspuns:

Le spuneam ca vreau sa fiu doctor

| ؤشقةثى a răspuns:

Eu practic le spuneam ca vrea sa ma fac adultr atunci pot sti ce ma pot face si ce nu

| monymonik a răspuns:

Eu vroiam calugarita laughingrolling on the floor FundA?