| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa se lanseze pentru a 2-a oara in istorie bomba atomica(sau nucleara sau cu focos nuclear etc.)?
Dar al 3-lea razboi mondial cand o sa fie?
Va rog sa tratati intrbarea cu seriozitate si raspunsurile sa fie pe masura(nu de "cacao")!

7 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Stai sa dau in carti...brb.

| MidnightLady a răspuns:

Si eu in ghioc... dnd.

Tinand cont de categorie, ai cam postat degeaba rugamintea. Iar tinand cont de modul cum ai formulat intrebarea, nu cred ca ai sa primesti raspunsuri "de vanilie".

| carminaburana43 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai trimis intrebarea la sectiunea trivia amuzante cind intrebarea ta nu e deloc amuzanta ci chiar infricosatoare.

| Barajag a răspuns:

Al treilea razboi mondial va fi atunci cand nu va mai exista "cacao" in magazinelaughingSper ca ti-am dat un raspuns pe masurabig grin O seara faina si nu te mai gandi la razboaie. Ce-o fi, o fihee hee

| mihaip1 a răspuns:

Stai sa imi verific globul de cristal...brb

| anad a răspuns:

Nu stiu cat de mare ii masura opusa la "cacao" (ai zis "pe masura") si iti raspund in limbajul scurt "Doamne feri si nu lasa sa mai vina iar asa nenorociri"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare amuzant si la vrajeala rau, de aia am pus-o la trivia/amuzante!