| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa se lanseze pentru a 2-a oara in istorie bomba atomica(sau nucleara sau cu focos nuclear etc.)?
Dar al 3-lea razboi mondial cand o sa fie?
Va rog sa tratati intrbarea cu seriozitate si raspunsurile sa fie pe masura(nu de "cacao")!

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Al treilea razboi mondial va fi atunci cand nu va mai exista "cacao" in magazinelaughingSper ca ti-am dat un raspuns pe masurabig grin O seara faina si nu te mai gandi la razboaie. Ce-o fi, o fihee hee

| anad a răspuns:

Nu stiu cat de mare ii masura opusa la "cacao" (ai zis "pe masura") si iti raspund in limbajul scurt "Doamne feri si nu lasa sa mai vina iar asa nenorociri"!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai trimis intrebarea la sectiunea trivia amuzante cind intrebarea ta nu e deloc amuzanta ci chiar infricosatoare.

| madia a răspuns:

Stai sa dau in carti...brb.

| mihaip1 a răspuns:

Stai sa imi verific globul de cristal...brb

| MidnightLady a răspuns:

Si eu in ghioc... dnd.

Tinand cont de categorie, ai cam postat degeaba rugamintea. Iar tinand cont de modul cum ai formulat intrebarea, nu cred ca ai sa primesti raspunsuri "de vanilie".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare amuzant si la vrajeala rau, de aia am pus-o la trivia/amuzante!