| TJohannaB a întrebat:

Cand va aplecati ce gasiti sub patul vostru?

Răspuns Câştigător
| AdeLyna36 a răspuns:

Un tip intra disperat pe usa cabinetului:
- Domnule doctor, domnule doctor, sunt disperat, in fiecare seara, cand ma bag in pat am impresia ca este cineva sub pat.
Cand ma uit sub pat, am impresia ca este cineva pe pat… si tot asa… pe pat, sub pat, pe pat, sub pat… o sa innebunesc.
- Domnule, asta o vom rezolva fara nici o problema in trei ani de sedinte. Vino de trei ori pe saptamana!
- Dar cat costa o sedinta la dumneavoastra?
- Numai o suta de dolari…
Tipul pleaca dezamagit. Peste cateva luni doctorul il intalneste din intamplare pe respectivul plimbandu-se linistit pe strada:
- De ce nu ai venit la mine ca sa facem tratamenul?
- O suta de dolari sedinta? Am rezolvat-o cu 10 dolari! Mi-a spus un barman cum sa scap de obsesie…
- Pai cum asa, un barman?
- Da, mi-a dat solutia: am taiat picioarele patului….

24 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Am un deja vu thinking

| Aero a răspuns:

Cufarul si colivia lui Hedwig...in cazul meu, dar toata lumea are cam asa ceva in dormitoarele de la Hogwarts.

| madia a răspuns:

Dar ce nu gasesc? Am de toate sub pat, multe porcarii: reviste, caiete, carti, cd-uri, placa de baza, hard-disk stricat, multe altele, cateva jucarii, o sticla goala cu pepsi...etc. laughing

| Nicoleta a răspuns:

O cutie de cadou si un prelungitor

| DeNyyy a răspuns:

Un paianjen care saracul abia poate sa mai inainteze in furuna de praf.big grin

| Heii a răspuns:

Dumnzeu stie! laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Nimic.Ar trebui sa gasesc ceva?! NU!

| Диана a răspuns:

Capu' lu' hana urbana. *cough*

| Cubulets a răspuns:

Nu vrei sa stii sau sa vezi

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Vai de capul meulaughing. De toate am acolo.As putea deschide un magazin cu tot ce am acololaughingrolling on the floor

| Mandy a răspuns:

Monstri

| mysterious a răspuns:

E ceva de nedescris acolo...blocuri de desen, acuarele, reviste si multe pixuri.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Oase de dinozaur (o murit cineva acolo creca), praf si ambalaje de bomboane

| Ochiialbastrii a răspuns:

Poi am o groaza : creioane foi reviste si praf rolling on the floor

| Stefy_5345 a răspuns:

Praf:p:*

| Roberta00 a răspuns:

Praf! Aia gasesc, ca doar nu or fi fantome ca in filmele de groazalaughing

| Kitty a răspuns:

Culori si... agrafelaughing.

| ThinkPinkBb a răspuns:

Chiar nu vrei sa stiilaughing... dar tu?

| Funditsa a răspuns:

Nimiclaughing am gasit o data tricoul lui fratemiu, un joc de table.laughing

| timeea7 a răspuns:

Lilieciblushing

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Biroul si o mizerie de nedescrisbig grin[pat etajat]

| purplestar14 a răspuns:

Nimic.numa praf cateodata. dar inrest nimic.winking

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Un **** cu ochi

| laur96 a răspuns:

Sosete rolling on the floor