| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Fetelor, sa zicem ca veniti acasa de la servici si il gasiti pe iubitul vostru sarind in sus in pat in dormitor.
Dupa inca cateva sarituri se aude un zgomot si patul se rupe.
Ce reactie ati avea in asemenea situatie?
laughing))

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Sa puna mana sa il repare, o autofilentanta, o scandura de la dedeman, cateva cuie si un ciocan si o autofilentanta si sa il repare.

8 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Mi-as da seama ca traiesc cu un copil si l-as pedepsi o saptamana.

| AliGab a răspuns:

La o asemenea intrebare singura mea reactie este de a m scarpina in crestetul capului si a ma intreba cati neuroni o fi avand persoana din spatele intrebarii, ca multi nu cred ca are

| LordCristobal explică (pentru AliGab):

Nu prea e frumos sa jignesti pe cineva pe care nu cunosti, e o regula de buna maniere.
Mie imi place sa creez content comic si sa pun intrebari amuzante.
Daca nu iti plac intrebarile mele poti sa nu raspunzi.

| AliGab a răspuns (pentru LordCristobal):

Asemenea intrebari nu sunt amuzante, ci irelevante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patul, săracul! Mai ales dacă acest eveniment s-ar întâmpla la golirea cardului/portofelului, contului, la final de salariu. happy Teribil.

| Robert2526 a răspuns:

Nu sunt fata...dar daca as fi in situatia aceasta, l-as bate happy

| Vladimir123779 a răspuns:

big grin big grin big grin big grin big grin tare gluma

| Vladimir123779 a răspuns:

big grin big grin big grin tare gluma