| Andreeea_8376 a întrebat:

Cand vreau sa raspund la o intrebare, imi spune sa apas ca sa mi se confirma idul. dar eu am folosit un id vechi si nu mai stiu parola de la el. ce sa fac sa pot raspunde si eu? mersi muuuult.

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Incearca sa intri cu IDul vechi si cauta o sectiune de recuperare parola - si ti-o vor trimite pe mail.
Daca nu gasesti, de pe IDul asta, te duci la contact si le dai un mesaj Adminilor de pe site - buna, mi-am uitat parola pentru contul xxx (si pui adresa de mail).
Or sa te ajute ei.

| Petre85 a răspuns:

Cere sa-ti se retrimita id-ul si parola pe mail-ul tau