| roxy99roxana a întrebat:

am o problema cu contul pe acest sait desi sunt logata cand vreau sa raspund la vreo intrebare imi spune sa ma loghez si nu stiu care e problema o fi ceva de la cont sau am eu un maxim de intrebari la care nu pot raspunde

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a putea raspunde la intrebari trebuie sa confirmi adresa de mail, daca nu ai confirmat-o nu poti face mai mult de 10 postari.

2 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Incearca de pe alt browser, de ex incearca Firefox, Chrome sau Opera. Iti recomand lastpass pentru logare automata si super rapida.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trebuie să îţi confirmi adresa de mail, la editare profil.
O zi bună.