| iuliaiuli18 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta farsa la telefon pe care ati facut-o?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Farsa cu profu de mate.
I-am făcut poze prin pauze în ipostaze nu tocmai plăcute şi le-am publicat pe matrimoniale şi pe site-uri porno + numărul său de telefon. Să vezi ce-l mai suna lumea în oră. Iar când i-am trimis pe mail "profilul" lui...mamăă.
Apoi îl sunam noi cu ascuns... până s-a prins şi...lasă,ajunge atât.

| iuliaiuli18 explică (pentru AikkoxD):

Foarte tare laughing!

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da,a fost ideea mea + că am participat indirect la acţiune. (doar priveam, lol)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Deci tu erai creierul operatiunii?
Ma, pare amuzant dar ma abtinlaughing

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

ştii...niciodată nu mă bag în "acţiuni" de genu' că toţi dau vina pe mine...aşa că mai bine dau idei şi stau în umbră.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Asa faceam si eu numai ca ei ziceau"el a avut ideea!"laughing
Acum sunt alte vremurilaughing

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da,acum dau direct cu petarde în profi şi dau vina pe baba aia de chimie, că oricum e chioară şi surdă.

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am sunat-o pe profa de mate sa o intreb de ce ii fuge frigiderul!
......binenteles ca m-a prins si a trebuit sa ii dau la flori tot anul ca sa ma treaca...
a fost tare amuzant

| Musique a răspuns:

Am ajuns să cumpăr o casă. -_-

| HepiBăluns a răspuns:

''Alo,familia chibrit? V-a luat foc casa.''

| LastNight1324235436 a răspuns:

L-am sunat pe tatal unei prietene si i-am zis sa sune la politie si sa vina repede in spatele blocului k o violeaza unu pe fisa acolo.A venit politialaughing))

| tomy111 a răspuns:

L-am sunat pe unu la 12 noaptea si i-am zis ca-i curge apa la baie si i se inunda casa...laughing Si s-o dus prostu sa opreasca aparolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu am intrebat"O venit curentu?"cu o voce groasa de bosorog pe o vecina(s-a luat curentul si n-am avut ce facelaughing)si aia s-o speriatlaughing.

| Brâncuşi a răspuns:

Foarte fainlaughing

| eliaclodia a răspuns:

Eram mica, adica acum foarte mult timp, nu stiu daca depasisem un metru inaltime. Aveam o telegondola muzicala. Se invartea o balerina si curgea muzica: clinc, clinc, clinc. Ce mi-a venit, eu cautand sa-mi fac o colega de scoala sa se distreze, dupa ce am terminat lectiile? Sa dau telefoane si sa intreb: nu va suparati, puteti sa ma ajutati? Maine am concurs de pian. sunt mica, nu m-am pregatit bine si am emotii. Vreti sa ma ascultati, sa-mi spuneti ce parere aveti? Colega mea se prapadea de ras, caci toti vorbeau cu mine, ascultau, ea tragea cu urechea. Nu-mi amintesc ce era asa amuzant.

| MrsDraguttza a răspuns:

Buna ziua... sunteti fericitul posesor al unei farse de la copii plictisiti din tabara. Doriti sa comentati? Nu raspundem comentariilor! Pentru mai multe informatii sunati la 112 ( sau uneori puneam numarul de la receptie )

| JstGeorge a răspuns:

Pai sunama la nr de tel 0746083820 si o sa-ti spun. ( ps ma cheama george)

| expander91 a răspuns:

Am sunat la pizza, am dat adresa lu varumio laughing a primit saracu 3 pizza + o cola

| DianaRocks a răspuns:

Alo! Familia Calu? Scuzati, cred ca am gresit grajdu. Sau o prietena de-a mea a sunat un barbat si l-a intrebat daca masa se mai uita la filme porno si ala o dat-o pe masa la telefon...Am ras toata ziua.

| NightSasuke a răspuns (pentru DianaRocks):

Deci tu mai sunat cu faza cu grajdul!
Piei

| DianaRocks a răspuns (pentru NightSasuke):

Mi-a povestit asta o prietena iar faza asta o vazut-o pe net copchil copac ce esti!

| DianaRocks a răspuns:

Sau suna la acelasi nr de tel:
Alo? Cu gheorge va rog.
Alo? Cu Gheorghe va rog.
Alo? Sunt Gheorghe m-a cautat cineva?

| mihaela9 a răspuns:

-buna ziua!
-suntem de la upc si am dori sa va anuntam ca pana pe data de 29 mai trebuie sa ne dati suma de 10000000 de lei

Întrebări recente