| Rypperz a întrebat:

Care este cea mai super, tare, belea, amuzanta, usoara de facut farsa de facut de 1 aprielie?

Răspuns Câştigător
| coolestpageer a răspuns:

Eu am facut o farsa care pot spune ca a avut efecte miraculoase.am pus un bilet pe masina in care am scris :"Scuze ti-am stricat masina,intarzi la intalnire, dar voi plati toate reparatiile, scuze pentru zgarietura din partea de jos langa gura de esapament" si pune in gura de esapament o bila sau ceva pentru ca masina sa nu porneasca big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa glumesti cu lumea, dar cu mine nu pentru ca implinesc 20 de ani. Sa petreci bine pe 1 aprilie.

| adinutza_6260 a răspuns:

Buna cred ca una dintre cele mai tari farse, de 1 aprilie ar fi sa pui un biletel pe geam la masina, la un cunoscut cu mesajul: "Nu va urcati explodeaza. Cineva care te iubeste!" Sper sa-ti fie de ajutor, la mine a mers de minune.batting eyelashes