| alyely a întrebat:

Care a fost cea mai rusinoasa intamplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Pfoai,ce tristi mi-au luat-o inainte cu tastatu'.
*ofteaza*
Era o zi miraculoasa in care eram mare parte din familie in acelasi loc si sora-mea(3 ani) zice la un moment dat ca o doare burta, la care eu in gura mare "sora-mea are dureri menstruale" cu toata seriozitatea de care poate da dovada un copil de 10. Urmeaza cinci minute de tacere, dupa care tata:"de unde stii cuvantul ala?" si eu cu inocenta-mi specifica:"l-am auzit la televizor si mami a zis ca inseamna dureri de burta".
Cred ca mama pufnise in ras atunci, oricum n-a mai prea vorbit nimeni in ziua aia incepand de-atunci.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O întâmplare mai veche cu o capră...

| suităr a răspuns:

Nu contează...

| Neverwas a răspuns:

Prefer sa nu povestesc.

| DarthNiger a răspuns:

Cand am raspuns la intrebarea asta rolling on the floor

| alyely explică (pentru DarthNiger):

Chiar trebuia sa raspunzi tu?

| DarthNiger a răspuns (pentru alyely):

Vezi ca stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma! Chiar, nu vrei sa stii.

| alyely explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că m-am născut.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Cand am facut part in clasa a 2-a, la tabla, de emotii, la muzica. laughing

| al9264 a răspuns:

In a 4-a am copiat.

| zurick a răspuns (pentru al9264):

Poate doreai sa spui ca-n a 4-a n-ai copiat si dupa ai prins meserie

| Radeas1 a răspuns:

Cand m-a prins diriga ca fumam in timpul orei de matematica...

| selenuska a răspuns:

Pai.....stim amandoua ce intamplare am avut in clasa a 6-a! hahaha

| alyely explică (pentru selenuska):

Da stiu...A fost ingrozitor.

| selenuska a răspuns (pentru alyely):

Vinerea neagra! si acum ma gandesc la ea!

| alyely explică (pentru selenuska):

Eu nu vreau sa ma mai gandesc la ea...

| Twinkle01 a răspuns:

Te roade curiozitatea...