| SoNevable a întrebat:

Sall...
care a fost cea mai rusinoasa intamplare din viata voastra?
funda celei mai interesante intamplari

Răspuns Câştigător
| brokenkid a răspuns:

Oke pai atuncia hai sa imi dau si eu drumu la gurarolling on the floor) deci eram mic pe clasa a 5 a, ma cer de la ora de religie sa ma usurezlaughing merg la baie cantand un vers religios ce ne invatase poparolling on the floor iar cand dau sa merg la pisuar pac, DAR PACrolling on the floor) CAD IN CANALrolling on the floor prostii de la scoala lasase canalul {decantonul baii} deschisrolling on the floor va dati seama ce oripilare pe minerolling on the floor)weiii fug repede in clasa si cand vede clasa cum aratam in loc sa rada miau sarit in ajutor, am ramas uimit ma asteptam sa fiu batjocura tot anul scolarrolling on the floor omu de serviciu a fost dat afara iar eu:-s am facut 3 bai cu toate chestile posibile puse de mama in apa, nu conteaza ca m-am facut de rasrolling on the floor dar tu kosty ce ai patit?

7 răspunsuri:
| brokenkid a răspuns:

Hai sa fim seriosi. CEAR FI SA NE EXPUNEM TOTI VIATA PERSOANALA SI chestiile penibile ca tu sa poti rade, cei care se bat pentru funda asta sunt niste incultii!

| brokenkid a răspuns:

Mersi mult pentru funda, RESPECT!

| SoNevable explică:

Mai multe intamplari...si:
@andreireghin sa stii ca eu nu rad de intamplarile astea sunt si eu curios sa vad daca cineva a patit-o mai rau ca minetongue

| SoNevable explică:

Eu ...pai eu am fost la echipa de fotbal poiana si inainte de un meci nu am mancat eram cel mai bun din echipa si atunci in min 15 am cazut pe jos cand mergeam spre poaarta adversa, am dat un autogol crezand ca este poarta adversa si am ratat un penalti am dat pe langa poarta cu 2m si ceva:-scrying am avut noroc ca i-am spus antrenorului ca nu am maancat si ma pastrat in echipahappy dar asta a fost acum 1 an si ceva si chiar si azi cei din echipa mea rad de mine

| passenger a răspuns:

Pai cand eram mica,am mers cu mama la bunica din partea tatalui. Ies eu cu bunica in curte si nu stiu cum vine vorba de mama. Ea imi zice "Vai Ana,dar mami ta e cea mai buna de pe Pamant" Eu: "Da..." Ea: "Eu o iubesc! Tu o iubesti?" Eu: "Buni,eu o iubesc dar sa stii ca mami mi-a zis ca ea nu te iubeste pe tine straight face" Ea: "Vai de mine! Dar cum ti-a zis asta?" Eu: "Pai mi-a zis ca esti o cheala, surda, urata si ca te ataca caini pe strada din cauza ca injuri prea mult" laughinglaughing Vai de mine si acum tin minte momentul laughing

| Inutza0102 a răspuns:

Aveam 15 ani si eram in curtea liceului.acolo erau multi baieti si niste fete.era un canal si deasupra lui era un fel de robinet.m-am spalat pe maini si am mers innainte.in gandul meu imi ziceam:ia sa vad:daca ma duc mai in spate putin o sa cad? nu. nu o sa se intample asta! si am mers in spate din greseala am calcat in canal si am cazut:-((:-(

| Claudia_9063 a răspuns:

Cea mai rusinoasa intamplare din viata mea a fost acum recent. Sa intamplat sa fiu la lucru(servesc mancare la o cantina) si sa incurc ciorbele intre ele laughing.Ma trimis o colega sa aduc o ciorba din spate de la bucatarie,sa o aduc in fata sa servesc,si eu cum eram grabita si clientii asteptau dupa ciorba, am pus in alta ciorba care nu trebuia laughing Deci m-am rusinat si am fugit direct in bucatarie sa nu ma vada nimeni laughing Iar a doua zi cand au venit clientii sa ii servesc iar, au ras de mine si trebuia sa suport glumele lor laughing)