| victoras22123 a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat lucru pe cate l-ai facut cu nutella?

Răspuns Câştigător
| MemeGame9 a răspuns:

Tot nu-mi vine sa cred ca am facut-o! Intr-o zi am refuzat-o! Inca regret ziua aceea.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am pus-o pe pâine.

| Pisique a răspuns:

I-am dat și unicornului meu, Blues iar apoi Blues s-a transformat în Nutella. Acum mă terorizează și mă provoacă să îi rup cornul și apoi să beau din el ca să mă transform în unicorn, apoi cineva să mă ia în grijă, să îmi dea Nutella, să mănânc Nutella și apoi să mă transform în Nutella și să-l terorizez pe stăpânul meu până ce bea din cornul meu. big grin
Ciudat, nu? :3

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Am pierdut rezerva de cerneala in interiorul borcanului.

| ??c??? a răspuns:

Eeee aia nu se spunelaughing

| ??c??? a răspuns:

Eeee aia nu se spunelaughingDa in fine...cica vine apocalipsa deci iti voi spune.Am dat-o la o profesoara de Mos Nicolae si inca regret acest lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invitat-o la dans, pe Nutella. Şi m-a refuzat.

| Foxyyyy a răspuns:

M-am acoperit in nutella, sa fiu delicioasa ca ea love struck

| NemNUZ a răspuns:

I-am spus direct in fata : Esti grasa!

| OskarRM a răspuns:

Odată am mâncat-o.E ciudat pentru că de obicei mi-o îndesam în buric sau în nas.

| ILoveTacos a răspuns:

Am desenat cu ea o față unei banane pe care am numit-o Domnul B., după care ma mâncat-o. straight face

| Borsko a răspuns:

Chiar vrei sa stii? am mai spus cuiva asta si acum regret, a ramas cu traume pe viata

| IepureleCuLopată a răspuns:

Am zidit peretele cu ea în loc de ciment!

| xLove a răspuns:

Am spart borcanul in care era Nutella. Dragut, nu?

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

Am mancat-o fara paine.

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Am dormit cu borcanul langa mine