| XxRoxyxX a întrebat:

Care a fost cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat? laughing >:

52 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Un coleg a intrat prin efracție la mine acasă și m-a văzut dansân gol gangnam stylelaughing

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Nu te cred! straight face laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Bine bine adevărul este că ușa era deschisă și a intrat like a ninja.

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Da, da! Cum sa nu? Si tu dansai ca nebunu' Gangnam Style gol?

Ehh. La tine nu e chiar imposibil laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Reacția lui:
Și-a făcut cruce și a spus că pentru un băiat am fundul sexy...

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Complimente! laughing

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mmm... cat de tare laughing)

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Si! si pe urma ce a urmat?

| suităr a răspuns:

Ieri la premiere, o fata dintr-a 8-a canta la spectacol.Adica,e ''mica'' vedeta a scolii.Si era o fraza cu lunga si canta: ''Aaaa...*bumbum ciff*. Erau boxele langa mine, eu nu ma auzeam si am inceput sa cant si eu: ''aaaa...'' odata cu ea.Dar a urmat o pauza si eu tot cantam.Doamne,ma gandeam cum sa dispar laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Atunci când toţi aşazişii mei prieteni din parcare s-au întors majoritatea împotriva mea şi au început să răspândească zvonuri tâmpite peste tot.
Iar acum tot ei se plâng că de ce nu mai stau cu ei.
*** logic.

| ErrorFound a răspuns:

Am sarit peste capota unei masini si am cazut intr-o balta adanca de vreo 20 de centimetri.

| Fridăm a răspuns:

Nu am avut un ''cel mai penibil'', dar cel mai recent a fost acum câteva zile, când a trebuit să ducem cadouri profesorilor. La al doilea pe care l'am dus, mi s-a spus că trebuie să'l dau profei de desen... ajung la ea, bag un text elaborat şi sentimentalist la care m-am gândit tot drumul, şi când termin, zice:
'' - Mulţumesc, dar am primit deja un cadou de la clasa voastră. ''

| Smileeeeeeeee a răspuns (pentru Fridăm):

Vezi dacă ai ascultat de mine? laughing

| Fridăm a răspuns (pentru Smileeeeeeeee):

Da...de acum o să mai întreb 2-3-4-5 persoane înainte să merg la vreun prof, sau vreo profă.

| Smileeeeeeeee a răspuns (pentru Fridăm):

laughing.....Asta înseamnă cu nu o să mai ai încredere în mine? puppy dog eyes

| Fridăm a răspuns (pentru Smileeeeeeeee):

Poate nu, poate daa...
Vom trăi şi vom vedea.

| Smileeeeeeeee a răspuns (pentru Fridăm):

Te'ai dat pe rime?

| Fridăm a răspuns (pentru Smileeeeeeeee):

*rap mode on*
jó - jó, igen - igen!
(iou - iou, ighen - ighen -> pe un pic de maghyar)

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Astazi cand un prieten ca ma imbracasem foarte nepotrivit. Pantaloni scurti si un tricou mai transparent si cu un tigru desenat,tricoul fiind alb. Dupa care, cam o ora, m-a sarutat si mi-a spus ca sunt sexy. Ma simteam penibil pentru ca mie imi placea de tip, si acum, mda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea aiurea ca sa-l povestesc. Ma rosesc si acum cand ma gandesc la chestia asta, chiar daca a trecut aproape un an de cand s-a intamplat big grin

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

Haiii! Ziii puppy dog eyes! Si iti zic si eu laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem cu ochii pe tine. Povestestehee hee

| XxRoxyxX explică (pentru мιнαɛℓα36):

Mda... Vrei sa zica ca sa stii ce mi s-a intamplat si mie laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Bine, pana la urma nu e asa o mare chestie si se putea intampla oricui. Intr-o zi am intrat in baie sa fac dus si mi-am dat seama ca am uitat sa iau ceva din camera. Cum eram singur acasa, nu m-am mai imbracat ca sa ma duc pana in camera mea. Numai ca exact cand mergeam pe culoar ca sa intru iar in baie a aparut mama cu doua colege de ale ei. Eu stiam ca o sa se intoarca mai tarziu acasa, dar am avut ghinion. Nici nu mai stiam cum sa fac ca sa ma teleportez de acolo happy

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Acum e randul tauhee hee Spune big grin

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

laughing)
Am promis ca zic si eu... M-a mancat limba laughing AOLEEUU laughing
Eu sunt la dansuri si de multe ori la spectacole nu avem un loc separat in care sa ne schimbam ( fete la fete, baieti la baieti ). Eram intr-o mare graba sa ma schimb si trebuia sa ma schimb de absolut tot costumul ( + bustiera ) si nu mi-am dat seama ca eram langa doi baieti, unul de aceeasi varsta cu mine si unul de 17 ani. Eram acolo... cu totul la vedere si aia se uitau la mine laughing) Pe urma m-am intors cu fata la ei, mi-am dat seama, ei tot se uitau, m-am intors cu spatele si am urlat de m-am auzit pana pe scena.Da' nu mi-a dat prin cap ca daca ma intorc cu fata la ei ma pot vedea laughing Eram micaaaaa... vara trecuta laughing)

| XxRoxyxX explică (pentru мιнαɛℓα36):

Multumitaa? laughing Randul tau smug

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta chiar e nasoală...le'ai oferit un cadru p0rno pe gratis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fridăm):

Macar trebuia sa lasi asa cum ai scris la inceput, fara sa mai pui si cuvantul ala big grin

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pus 5 puncte ca să dau o idee despre ce vreau să zic, dar roboţelul a considerat necesare doar 3 şi nu ştiam dacă se va înţelege. Îi dau re-edit dacă deranjeazălaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou copiem intrebarile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu s-a copiat nici o întrebare happy Doar a pus-o sa mai rada și ea nițel big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te baga.

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

?
Scuze daca ti-am copiat intrebarea... nu am mai intrat de 5 zile pe TPU inainte sa pun intrebarea si nu m-am uitat pe T/A sa vad ce intrebari s-au mai pus...
Sorry! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg care este problema ta... nu m-am bagat in nimic special. Ea nu a copiat intrebarea, ci doar a reformulat-o.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am chef de cearta la ora asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala, la ora de matematica, colegii din spatele meu aveau chef de chef si au inceput sa ma gadile... iar eu cum ma gadil usor, am tresarit si m-a auzit profa` laughing
Aveam sticla de de apa in mana si am inceput sa eau din ea, iar cineva mi-a impins sticla si m-am udat pe pantaloni... am stat in banca pana la plecare laughing

Am alergat in baiat in clasa a 5a straight face

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Cred ca stiu ce va spune exceel.
A fost victima la "iepureala" laughing laughing laughing etc.
Eu am cazut intr-un vulcan la *****l ala de Vulcanii Noroiosi.

| MдĐдLiNид a răspuns:

Am intrat intr-o masina straina, si cand a venit proprietarul statea si se uita la mine ca la extraterestrii.

| XxRoxyxX explică (pentru MдĐдLiNид):

Asta am facut si eu laughing)

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Macar nu sunt singura care intra in masini straine. Am uitat sa mentionez ca era o masina de 400000 de euro, usor peste, de culoare negru metalizat. Nu puteai sa nu intrii in ea.laughing

| XxRoxyxX explică (pentru MдĐдLiNид):

laughing) Eu am intrat intr-o dacie rosie... Trebuia sa intru la un pieten in masina dar am nimerit la un mos! laughing

Macar daca avea BMW... sad

| MariusSB a răspuns:

Imi amintesc ca am fost invitat la film de niste prietene iar eu l-am zis ca sunt bolnav.Eram intr-un restaurant iar ele se uitau la minelaughing)

| dragon88denis a răspuns:

Hmmm interesante povesti.

| Fridăm a răspuns (pentru dragon88denis):

Asta e pe principiul: Ce bine e să stai, şi să'i vezi pe alţii lucrând!

| dragon88denis a răspuns (pentru Fridăm):

Nu-i asa.

| Dexionica01 a răspuns:

laughing M-am intalnit cu amandoua iubitele in acelasi timp in parc laughing ce vremuri laughing

| XxRoxyxX explică (pentru Dexionica01):

Vremuri bune, nu? laughing

| Dexionica01 a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Da... laughing

| BestOnlineBro a răspuns:

Eh laughing eram la bal si era o fata de care imi palcea mult, eram in fata ei si eu credeam ca ma intreaba daca vr sa dansez cu ea, eu zic,, Da, sigur de ce nu '' si deodata il vad pe florin in spatele meu si realizam ca vorbise cu el, off ce vremuri ( de *** ) laughing