| EliChan a întrebat:

Care e cel mai penibil lucru care ti s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu stiu daca este cel mai penibil lucru pentru ca imi este greu sa aleg din cate am avut pana acum dar odata am scapat ceasul in wc, dupa ce l-am folosit desigur... De atunci nu mai port ceas happy

| justanotheruser99 a răspuns:

Ma intorceam dimineata de la un eveniment (veneam cu un taxi), iar dupa ce am platit si dadeam sa plec mi s-a prins o parte din trena la portiera. Noroc ca tipul a sesizat. Altfel ajungeam semi-dezbracata acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A intrat peste mine in baie cand faceam dus o prietena dea mamei mele.