| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

Intr-o dimineata am plecat la un examen greu, dupa o noapte de invatat...Mama m-a rugat sa las punga de gunoi la ghena de la parterul blocului...Am fost atat de obosita si de preocupata, incat am mers cu punga de gunoi in mana pana pe peronul metroului...Imbracata elegant, cu poseta si mapa de cursuri :-).

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Pai atunci cind mi-a murit cel care urma sa-mi fie sot, trist dar adevarat, citeodata ti se ia ceea ce e mai frumos pe lume.

| LuS[z] a răspuns:

Atunci cand am fost la mare.ma bronzam pe saltea si aceasta a fost dusa de mare cam departe de tarm...si am inceput sa tip! asa de rau incat toata lumea de pe palja se uita la mine...noroc cu tata ca a innotat pana la mine si m-a adus la tarm! daca nu era el poate ca ajungeam la ucrainieni!laughing

| Swabia a răspuns:

Am impresia ca in fiecare zi mi se intampla cate un mic lucru penibil! Da`cel mai cel mai... a fost atunci cand...am intrat in clasa[ajunsesem mai repede cu vreo 15 min]si gasesc acolo doi tinerei in ultima banca facand sport extrem! ...Ma rog, penibil pentru ei! Dar si pentru mine gasindu`i in postura aia! Apoi sa vezi cand ne intalneam pe holuri, incepeam sa rad de numa`! O alta faza penibila ar fi aceea cand la ora de sport, in vestiar mi s-au furat niste bani[destul de multi!]si eu am constatat doar peste vreo 2 ore ca imi lipseau! .Am mers la profu`si i-am zis si acesta foarte agitat m-a luat de mana si m-a dus la toate clasele care aveau sport de la ora respectiva! Faza penibila a fost atunci cand i-a pus pe colegii mei sa goleasca gheozdanele sau cand ma oprea unul altul pe hol sa ma intrebe de ce am lasat banii in vestiar sau ma rog tot din astea ca si cum m-ar fi luat la rost! Zi memorabila a ramas!happy

| Bianca26bb a răspuns:

WoW! De ce mi-ai adus aminte?

O data (la ora de Franca ) colegele mele din fata (pr. mele) ziceau :"Oo... ce buna de pasta corectoare!". Apoi, pr. mea(Andrada) a zis sa ii dau unui coleg din spate, ca poate el credea ca chiar e buna. Insa eu, curioasa, am mancat putina pasta corectoare. Dar macar era cu biscuite

Si... asta nu e chiar asa rau... ci e rau ca cealalta pr a mea (CriS) e paracioasa si a spus la toti. Si, chiar daca credeam ca e destul de rau, a aflat si profa si mi-a scazut un punct din nota crying.

| leluc a răspuns:

Vara-mea a dat accidental share la directoarele de pe calculatorul meu si m-a sunat un prieten ca a luat niste poze cu mine topless la mare si nu era singurul, am aflat mai tarziu ca erau multi care aveau pozele alea laughing. Un al doilea moment penibil e legat tot de asta, cand intr-un club mi-au sarit capsele de la topul fara maneci pe care-l purtam si iarasi am ramas topless happy

doiny
| doiny a răspuns:

Am facut pe mine de ras, la propriu, intr-o gasca de vreo 5 baieti. apoi, prin clasa a 4-a cand s-a sunat de iesire si toata lumea a iesit in fuga din clasa am cazut pe scari si am primit destule picioare in cap... dar ca sa moara si capra vecinului i-am pus pedica si colegei mele.

| GuraLumii a răspuns:

Cand am umblat fara haine pe mine, deoarece mi-au fost furate la plaja de nudisti.