| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a întrebat:

Care este cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Saptamana trecuta, eram intr-un microbuz si eu eram pregatita sa cobor, dar soferul microbuzlui a oprit brusc si am cazut in poalele unui mos...toate babele din microbuz au inceput sa rada isteric...de atunci ma tin mai bine pe picioare happy

| WickedBoy a răspuns:

Sa cand o melodie de la Rammstein in Biserica.Cu voce tare :))
http://www.youtube.com/watch?v=My0HQ0QkGLQ&translated=1

| Akarisu a răspuns:

M-am lovit cu capul de stalp cand mergeam pe strada

| nikolikky a răspuns:

Sa ma joc prinsa la scoala si cand ma uitam dupa o cilega in stanga in fata mea era un copac si m-am dat cu ochiul de el.sau cand colegamiu mi-a spus ca ma iubeste.

| TheLastMe a răspuns:

Mama a spus colegilor mei ca nu am vrut sa merg in tabara deoare am vrut sa stau cu familia(nici nu stiu de unde a inventat-o)...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 3 ani am fugit de acasa si dupa m-am intors peste o ora si dupa doua zile am vrut sa ma casatoresc cu un baiat de 18 ani

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Paithinking cred ca a fost atunci cand o colega mi-a pus piedica de fata cu tipu' care imi placea. logik ca m-am impiedicat si am facut contact cu podeaua dar micul meu mare noroc era ca un coleg ff de trebuie m'a ajutat sa ma ridic si a zis ca cine poate rade de prostia colegei respective e la fel ca ea. tipu si'a inghitit rasu'laughing

| FunElf1649 a răspuns:

Ca era sa ma inec cred ca asta a fost penibil rau